Saka’nın evine misafir olsaydınız!

Muhabir 2018-08-20 10:02:26 598

Saka’nın evine misafir olsaydınız!

İşte Sosyal Adalet, İşte Sosyal Demokrat(!) Başkan: Değeri milyon lirayı bulan özel evinin yolunu asfalt yaptı.

Yılda bir sefer yapılan Geleneksel Sarıkız hayrı için Güre’nin Kavurmacılar köyünde etkinlik düzenlendi. CHP Balıkesir Milletvekilleri Ahmet Akın ve Ensar Aytekin ile CHP Balıkesir il Başkanı Serkan Sarı’da bu etkinliğe katıldılar. Başkan Saka ile hayır duasına katılan CHP’lilerin Saka’nın paha biçilemez özel taş evini ziyaret etmeleri de istendi!

Edremit hizmet için ağlıyor, o evine özel asfalt yol yapıyor

4,5 yıldır Edremit’te yan gelip yatan Edremit’in CHP’li Belediye Başkanı Kamil Saka’nın değeri milyonu bulan özel evinin 2,5 kilometre yolunu asfalt yapması geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. 10 tane lüks özel konut bulunan Kavurmacılar köy yolu için Belediye bütçesinden ne kadar harcama yaptığını kamuoyuna açıklaması bekleniyor.

Seçim beyannamesi masalmış!

Edremit’te seçilmek için yayınladığı seçim beyannamesinde verdiği sözleri tutmayan Başkan Saka’nın Edremit halkına masal anlattığı ortaya çıkmış oldu. Yerel seçimlere 7 aylık normal süre kalırken, Edremit göstermelik yaya yolu, Güre’de pazarcıların tezgâh açmadığı kapalı Pazar yerinden başka kalıcı hizmet göremedi! Partizanlık, adam kayırma, yandaş koruma, yakınlarına imtiyaz konusunda eline su dökülmeyen Başkan Saka’nın emir erliğini yapan yardımcıları ve meclis üyeleri

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ