Sarıbaş Ayvalık’ta

Muhabir 2017-05-31 08:12:07 1181

Sarıbaş Ayvalık’ta

Burhaniye’nin markası olarak ünlenen “SARIBAŞ” Ayvalık’a yeni şubesini açtı.

Sarıbaş Süt ve Süt Ürünleri olarak birçok ünlü market reyonlarında yerini alan ve Burhaniye’nin tanıtımına büyük katkısı olan Sarıbaş, yeni satış mağazası Ayvalık’ta Bedesten içinde Törenle açtı.

Açılışa çok sayıda davetli katılırken özel olarak ikramlarda bulunuldu. Sarıbaş ürünleri için sıraya giren vatandaşlar, izdihama neden oldu. Sarıbaş’ın açılışıbı Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer ve Burhaniye Belediye Başkanı birlikte kestiler. Ayvalık’lıların yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninde Burhaniye’den de İş adamları, AK Parti İlçe Başkanı Onur Bedir, Belediye Meclis üyesi İsmail Çancı ve çok sayıda davetli katıldılar.
Burhaniye Ticaret Odası Başkanlığı da yapan Hüseyin Sarıbaş’ın” Bugün Allahın izniyle işyerimizin açılışında Ayvalık halkı ve dostlarımız bizi yalnız bırakmadılar. Öncelikle açılışımıza gelen çiçek gönderen herkese çok teşekkür ediyorum. Biz Ayvalık Mağazamızı açarken burada bir hedef koyduk bir hafta içinde 10 bin eve girmeliyiz dedik. Bugün açılışımızda gördük ki hedefimizi küçük tutmuşuz. Ben Ayvalık halkına bize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum Bundan böyle Ayvalık halkına daha değişik lezzet ve tatlar ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
 

 

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ