AYVALIK’IN GURURU ŞAMPİYON KIZLAR BAŞKAN GENÇER’İ ZİYARET ETTİ

Muhabir 2017-06-02 10:08:31 1402

AYVALIK’IN GURURU ŞAMPİYON KIZLAR BAŞKAN GENÇER’İ ZİYARET ETTİ

 

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, başarıdan başarıya koşan Ayvalıkgücü Belediyespor kız voleybol takımları, yıldızlar ve kız takımını ağırladı.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Festival Voleybol adıyla, ikinci kez düzenlenen Türkiye Voleybol Federasyonu Altyapılar Türkiye Şampiyonası genç kızlar finalinde katılan Ayvalıkgücü Belediyespor, sekizinci oldu. Ziyarette Kulüp yöneticisi Salman Kayran, Voleyboldan Sorumlu Yönetici Saki Bacan, Kulüp Antrenörü Sedat Oğuz’un yanı sıra yıldız ve genç takımlarından voleybolcu kızlar katıldı.  Şampiyona Finalinde, Rota Koleji'ni 25-16, 25-15 ve 25-9'luk setlerle 3-0 mağlup eden Vakıfbank 2016 - 2017 sezonunun şampiyonu olmuştu. Şampiyonada, Halk Bank üçüncü, İzmir Karşıya dördüncü, Beşiktaş beşinci, Fenerbahçe altıncı, İlbank yedinci, Ayvalıkgücü Belediyespor sekizinci, Eczacıbaşı dokuzuncu, Galatasaray ise onunculuğu elde etmişti. Finallere katılan tüm takımların Süper Liğte takımları olduğunu vurgulayan takım antrenörü Sedat Oğuz, çok tecrübeleri takımlarla oynadıkların altını çizdi. Oğuz, Önümüzdeki yıl takımlarının Türkiye Finali’ne seri başı olarak katılacağını belirtti. Takımlarına maddi manevi desteklerini arkalarında her zaman itici bir güç olarak gördükleri için Başkan Rahmi Gençer’e teşekkür ettiklerini ifade etti.

 Tüm kızları tek tek tebrik ettiğini, gurur verdiğini söyleyen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kızların müthiş bir başarı elde ettiklerini ifade etti. Gençer’’ Bu takım olarak, seyahat etmek, farklı şehirler görmek eminim sizin için çok güzel bir deneyim olmuştur. İlerde bu keyifli izlenimlerinizi hiç unutmayacaksınız. Bizi ve Ayvalık’ı  çok mutlu ettiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum ’’dedi Belediye Başkanı Rahmi Gençer, genç voleybolcuları her zaman olduğu gibi hediye çekiyle ödüllendirmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ