MAHALLEMİZ EMİN BAŞKANIMIZLA DEĞER KAZANDI

Muhabir 2017-06-05 09:20:05 1510

MAHALLEMİZ EMİN BAŞKANIMIZLA DEĞER KAZANDI

Havran Belediyesi  tarafından hazırlanan geleneksel Ramazan programı ve iftar sofrası bu akşam Dereören Mahallesin'de kuruldu.

Etkinliklere Belediye Başkanı  Emin Ersoy, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri,Dereören Mahalle Muhtarı Nuri Yıldız ve Dereören mahalle sakinleri katıldı. Kurulan İftar sofralarında oruçlar hep birlikte dua ile açıldı. Birlik ve beraberliğin en güzel örneğinin sergilendiği gecede Havran Belediyesi Sanat Kulübü Kocaseyit Tiyatro ekibi birbirinden güzel oyunlarını başarı ile sundu. Tiyatro oyununu izleyen Dereören Mahalle sakinleri adeta gülme krizine girdi.

Havran Belediyesi tarafından ücretsiz dağıtılan Pamuk helva, Elma Şekeri çocukları çok mutlu etti.

Mahalle sakinleri “Emin Ersoy Başkanımız ile mahallemiz değer kazandı. Önceki yıllarda bizleri arayan soran yoktu. Seçimden seçime oy istemek için gelen siyasetçiler vardı. Emin Başkanımız göreve başladıktan sonra mahallelerimiz hizmet gördü. Emin Başkanımıza teşekkür ederiz” dediler. Belediye Başkanı Emin Ersoy etkinlik sonrası yaptığı “On bir ayın Sultanı Ramazan ayını idrak ediyoruz. Etkinlikler kapsamında her akşam farklı mahallemize gidiyoruz.Bu akşam siz kıymetli Dereören mahalle sakinlerimiz ile birlikteyiz Ramazan ayı boyunca ilçe merkezinde kapalı pazar yerinde iftar yemeği ikramımız yapılırken diğer yandan ise ekiplerimiz her gün bir (köyde) mahallede kapsamlı ramazan etkinlikleri düzenlenecek” dedi. Belediye Başkanı  Emin Ersoy konuşması uzun süre halk tarafından alkışlandı. Belediye Başkanı  Emin Ersoy program öncesi ve sonrası halkla ile sohbet edip sorunlarını dinledi. Belediye Başkanı Emin Ersoy’un eşi Aliye Ersoy, Dereören mahallesindeki etkinliklere katılarak hem eşine destek oldu hem de mahalle sakinleri bayanlar ile sohbet etti.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ