FETÖ'NÜN FİGÜRANLARI!

Muhabir 2017-06-05 13:22:37 1109

FETÖ'NÜN FİGÜRANLARI!

Burhaniye'de yayın yapan haftalık bir yayın organı FETÖ'nün amacına hizmet ediyor!

Cumhurbaşkanlığa sunulan ve çok gizli belge olduğunu ileri sürdükleri sahte Twitter hesabından alıntı yaparak AK Partinin üst düzey yöneticilerini hedef alan "böl, parçala,yut" taktiğine alet olarak yayın yapanlar hakkında Burhaniye Cumhuriyet Savcılığının KOM ve TEM ekiplerinin yasal işlem başlatması bekleniyor. Daha önce de sahte hesaplarla gündem saptırmaya ve FETÖ ile mücadeleye sekte vurmayı hedefleyen yayınlatın FETÖ’cüler tarafından yapıldığı ortaya çıkmıştı.

Milletvekilini kimler hedef yapıyor?

Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu’nu hedef alan karalama kampanyası FOS çıktı. Burhaniye’de Başkan Uysal ve Oğlu’nun yürüttükleri karalama yayınlarına paralel olarak, Burhaniye Belediyesinin BESLEDİĞİ, yapılan ödemelerin Faaliyet raporlarında yer aldığı yayın kuruluşunun kime hizmet ettiği sorgulanmaya başladı.

Devletin bütünlüğü, birlik ve beraberliğini hedef alan provokasyon amaçlı yayınları kamuoyu ile sorumsuzca paylaşarak FETÖ'nün amacına hizmet edenlerin OHAL kapsamında ele alınması gerekliliği Hukukçular tarafından ifade edildi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ