BÜYÜKŞEHİR’DEN BANDIRMA’DA RAMAZAN ŞENLİĞİ

Muhabir 2017-06-07 08:59:11 1523

BÜYÜKŞEHİR’DEN BANDIRMA’DA RAMAZAN ŞENLİĞİ

-BAŞKAN UĞUR BANDIRMALILAR İLE BİRARAYA GELDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Ramazan şenliklerinde Başkan Ahmet Edip Uğur, vatandaşlarla bir araya geldi. Şenlikler Grup Tillo’nun konseri ile başladı.Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Ramazan şenliklerinde Başkan Ahmet Edip Uğur, vatandaşlarla bir araya geldi. Şenlikler Grup Tillo’nun konseri ile başladı. Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen şenlikler kapsamında meydana stantlar kurulurken, stantlar çevre esnafa tahsis edildi. Şenlikler süresince müzik grupları, yerel sanatçılar sahne alacak ve yine etkinlikler kapsamında çeşitli animasyon ve eğlenceler düzenlenecek.

Ramazan şenliklerinin ilk etkinliğine Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırma Kaymakamı Günhar Yazar, kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri, çeşitli sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı. Grup Tillo’nun konseri ardından grup üyelerine teşekkür ederek çiçek takdim eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırmalıların Ramazan ayını kutladı. Başkan Uğur program ardından stantları gezerek, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Yorumlar

Ekleyen : necmi Tarih: 2017-05-21 21:52:44

özellıkle körfez bölgesı edremıt kuçuk kuyu arasında trafık işaretlerıne uyul muyor sen kırmızıda beklerken başkaları geçıp gıdı yor işikların dıbıne araçlar park edılı yor munubusler ayrı onlar için her yer durak hıç bır trafık kuralı yok onlara saygı yok sarıyı gören hızlanı yor yazıkkı korfezde trafıkle ılgılı hıç bır kural uy gulayıcı yok duyarlı vantandaşlar harıcınde ilçe trafık komıs yonu var ne iş yapar bellı degıl olan gıden canlara ve kalanlara ol uyor yazıkk

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ