BURHANİYE’DE ENGELLİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Muhabir 2017-06-17 08:38:43 1653

BURHANİYE’DE ENGELLİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye Şubesi yönetimi,  hayırsever vatandaşların katkılarıyla bir iftar yemeği düzenleyerek engelli aileleri bir araya getirdi.

Katılımın büyük olduğu iftar yemeğinde Belediye Başkanı , Başkan Yarımcısı Cemal Akkılınç, Meclis üyelerinden Şevki Yücel, Sevda Padem, Tapu Sicil Müdürü Aydın Doğan, Vergi Dairesi Müdürü İlker Serbez,  Halk Eğitim Müdürü Zehra Demirkıran Kılıç, Hürriyet Ortaokulu Müdürü Karanfil Bilgin ve çok sayıda davetli katılırken, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, Garnizon Komutanı Binbaşı Mumin Erturan, İlçe Müftüsü Hacı Öz ve çok sayıda daire amiri Şube Başkanı Gürsel Vardar’a program yoğunluğu nedeniyle aralarında olamamanın üzüntüsünü belirttikleri bildirildi.

Dernek Başkanı Gürsel Vardar iftar yemeklerinin kabul olması dileğiyle, misafirlerine hoş geldiniz diyerek çok heyecanlı olduğunu belirtirken “bu iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen, katkılarını esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza ve davetimize icabet edip bizleri yalnız bırakmayan engelli kardeşlerime siz değerli misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. Derneğimizin bu yeni hizmet binasına kavuşmasında bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Necdet Uysal’a, Başkan yardımcılarına ve Belediye Fen İşleri ekiplerine, Elektrik işleri ekiplerine emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

İftar yemeğine katılan engelliler ve engelli aileleri böyle bir ortamda bir arada olmaktan çok mutlu olduklarını belirterek iftar yemeğinin beklediklerinden çok daha iyi sıcak samimi bir sohbet ortamında geçtiğini belirttiler.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ