Büyükşehir yaptı, Uysal kaptı!

Muhabir 2017-06-30 10:35:26 2071

Büyükşehir yaptı, Uysal kaptı!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin yaptırdığı Akçay-Ören yolunu, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal sahiplendi. Uysalgillere ait Hakimiyet Gazetesi yaptığı haberde, “ Kanayan yarayı Uysal sardı” diyerek, gerçek olmayan bir haberi manşetlerine taşıdı. 

3 yıldır köstebek yuvası gibi olan ve 2016 yılında ihaleye çıkmasına karşın bazı menfaat düşkünlerinin yandaşlarına alamadıkları ihaleye itiraz ederek iptal ettirmesi sonucu 1 yıl gecikmeli yapılan yolu şimdi “ben yaptırdım” diyerek ortaya çıkması manidar olarak değerlendirildi.

Edip Uğur’un hizmetlerini sahipleniyor!

Burhaniye’de yaşattığı hayal kırıklığı ve 3 yılda yaşanan olumsuzluklar vatandaşı çileden çıkartırken, Uysalgiller başkasının yaptığı çalışmaları kendi hizmetleri gibi anlatmaya, yazmaya devam ediyorlar! Sağlık Bakanlığının Yaptığı Devlet Hastanesini, Karayollarının yaptığı üst geçidi, DSİ’nin yapmak için programa aldığı Reşitköy Barajını, Büyükşehir’in yaptığı Amfi Tiyatroyu ve son olarak da Ören-Akçay yolunu kendisi yaptırmış gibi reklam yapmaya devam ettiler. Erman Uysal’a ait Hakimiyet Gazetesi ile algı yaratmaya çalışan Uysalgiller, ihale koşturmaktan, mıcır satmaktan başka yaptıkları işleri kamuoyuna açıklamaları istendi!

Ses Haber ekibi aylar önce haber yapmıştı

Akçay-Ören yolunun köstebek yuvası haline geldiğini ve neden yapılmadığını 3 yıldır gündemde tutan Ses Haber ekibi, son olarak 2016 yılının Kasım ayında yapmış olduğu bir haberde yine sormuştu.  Uysalgillerin ellerinde ki gazete ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un hizmetlerini bile kendileri yapmış gibi vatandaşı kandırmaya ve gerçek dışı haber yapmaya devam ediyorlar.

Yorumlar

Ekleyen : kemal güngör Tarih: 2017-07-07 13:58:25

bıktık bu uysaldan artık oğlu derebeylik sürüyor istediği işleri almakta dilediğine iş vermekte aracılık yapmakta her şey bizim elimizde biz istersek olur istemezsek olmaz gecelerin bekçisi alalh bunlara bir fırsat vermiş verdiği fırsatı diledikleri gbi kullanıyorlar yok maden yolları yok dere ıslah ları yok inşaatlar dere ıslahlarında belediyenin iş makinalarının çalışması pelitköydeki dere ıslahında ye kürküm ye zamanı bugünün yarınıda var kozanın nakliye işleri de bitti ama adam gene altın madeni yollarını onun bunun elinden alıyorlar yapıyorlar hani nerde kaldı feto cular bunlar kim neden

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ