Kırmızı ışık canavarı!

Muhabir 2017-05-21 21:30:30 1382

Kırmızı ışık canavarı!

Edremit’te “ölüm kavşağı” olarak ünlenen Terminal kavşağında aşırı hız ve ışık ihlali can almaya devam ediyor. Cumartesi günü meydana gelen kazada 49 yaşındaki Nadir Aydın’ın hayatını feci şekilde kaybettiği kazanın detayları ortaya çıkmaya başladı. Türkiye genelinde “içinizdeki Trafik canavarını durdurun” sloganıyla yıllardır yürütülen kampanya unutulurken, Yeni trafik canavarları türemeye başladı(!) Edremit Çevre yolunda yüklediği ağır tonaj ile aşırı hız yapan TIR sürücüsü İsmail Koçan kırmızı ışık ihlali de yapınca bir can aldı! Çevre yolunda özellikle Terminal ve İdapark kavşağı olarak bilinen noktalarda kaza oranlarının yüksek olması, bu kavşaklarda acil düzenleme yapılması zorunluluğunu ortaya koydu.

Olay yerinde gördü tanığı olanlar anlattı...

Mehmet Ünlü, “Kaza anında oradaydım tır şoförü kırmızı da geçti çocuk yeşilin yanmasıyla geçti önümde vurdu çocuğa suç tırcı da”

İsmail Topdemir , “Oradaydım. Kamyon kırmızı da geçmiş yaklaşık 50 metre tekerleğin altın da sürükledi”

Yüksel Kiliç “Kamyon sürücüsünün kırmızı ışıkta durmadığını,masum motosiklet sürücüsü ışıkta beklerken arkasından gelip çarptığını öğrendim ayrıca emekli askermiş ruhu şaad olsun yazık olmuş Allah ailesine sabır ihsan eylesin.”

İbrahim Kızıltaş, “ Kırmızı ışıkta geçipte ölümlü kaza yapan Şoförler cinayetten yargılanmalı bunun acısını bizde yaşadık kırmızı ışıkta geçip benim iki kızım iki torunum kızımın görümcesi ve oğlu öldü kızım da sakat kaldı damadımın kırmızı ışıkta bekleyip yeşil yandıktan sonra geçmesi suç mu lütfen ışıklarda ışık ihlali yapmayalım kötü sonuçlara sebebiyet vermeyelim”

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ