kareside yaşmak güzel

Muhabir 2017-08-29 09:00:27 534

BAYRAMIN GÜZELLİĞİ KARESİ'DE

Bayram Güzelliği projesini başlatan Başkan Yücel Yılmaz;

“VATANDAŞLARIMIZ MUTLUYSA, MUTLUYUZ”

Karesi Belediyesi ve Karesi Kent Konseyi Sosyal Yardımlaşma Çalışma Grubu tarafından hayata geçirilen Bayram Güzelliği projesi kapsamında sağlık veya başka nedenlerden dolayı evinden çıkamayan yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik evde bakım hizmeti çalışmaları sürüyor.

ÜCRETSİZ BAKIMLARI YAPILIYOR

Bayram Güzelliği projesi kapsamında görevlendirilen kuaför ve berberler gelen talepler doğrultusunda ilçenin değişik mahallelerine giderek yaşlı ve engelli vatandaşların ücretsiz olarak bakımlarını yapıyor.

"MUHTEŞEM OLDU"

Evlerinde bakımları yapılan vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek, "Biz istediğimiz zaman dışarı çıkıp bu tür ihtiyaçlarımızı gideremiyorduk. Belediyemiz bizleri düşünüp, bu hizmetleri başlatmaları muhteşem oldu. Başta Karesi Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

"ONLAR MUTLUYSA MUTLUYUZ"

Yaşlı ve engelli vatandaşlara destek olmak amacıyla Kent Konseyi ile işbirliğinde bu projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Evde bakım hizmetinde amaç, vatandaşımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Biz her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Onlar mutluysa, mutluyuz" dedi.  

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ