ENGELLİLER BÜYÜKŞEHİR İLE AYVALIK TURU YAPTI

Muhabir 2017-09-27 08:04:20 775

ENGELLİLER BÜYÜKŞEHİR İLE AYVALIK TURU YAPTI

- ENGELLİLER ‘BEYAZ GEZİ’ İLE AYVALIK’A GİTTİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekipleri tarafından düzenlenen Beyaz Gezi programı kapsamında 76 engelli vatandaş Ayvalık’ı gezdi. Engelliler Büyükşehir Belediyesi tarafından İvrindi’de kurulan hayvan barınağında da incelemelerde bulundular.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi alt ve üstyapı yatırım ve çalışmalarının yanında insana dokunan sosyal sorumluluk projeleri ile de vatandaşlara hizmet veriyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekipleri tarafından düzenlenen Beyaz Gezi programı kapsamında 76 engelli vatandaş Ayvalık’ı gezdi.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen gezi kapsamında Toplu Taşıma Merkezi’nden alınan engelliler ilk olarak İvrindi’de bulunan hayvan barınağını gezdi. Türkiye’de öernek projelerden olan barınak hakkında yetkililerden bilgi alan misafirler daha sonra Ayvalık’ın Şeytan Sofrasına çıktılar. Burada çay eşliğinde manzarayı seyreden Engelliler daha sonra öğle yemeği ardından tekne turuna çıktılar. Ayvalık Ada ve sahillerini rehber eşliğinde gezen engelli vatandaşlar, tarihi ve turistik yerler hakkında bilgiler aldılar.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ