Uğur Ankara’dan dönüyor

Muhabir 2017-10-02 15:33:43 800

Uğur Ankara’dan dönüyor

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un Ankara ziyareti bitti. Başkan Uğur’un akşam saatlerinde Balıkesir’de olması bekleniyor. Ankara’ yaptığı ikili görüşmeler esnasında Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Başkan vekili olarak, birlik üyelerini toplantıya çağıran Uğur’un TBB başkanlığı için aday gösterilmesi bekleniyor.

48 saat içinde ne senaryolar üretildi?

Başkan Uğur’un Ankara ziyaretine Balıkesir merkez ve ilçelerinden 13 Belediye Başkanı ve 2 Milletvekilin de Ankara birlikte oldukları öğrenildi. 13 belediye başkanlarının Edip Uğur’un yanında yer alması ise anlamlı bir mesaj olarak değerlendirildi. Başkan Uğur beraberindeki Belediye Başkanları ile bir dizi görüşme yaptığı öğrenildi.

Uğur’la devam

Ankara ziyareti sırasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifasıyla boşalan Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Başkan vekili olarak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur Bakacak. 6 Ekim 2017 tarihinde Ankara’da toplanacak birlik seçimlerinde Başkan Uğur’un Cumhurbaşkanının isteği üzerine TBB Başkanı olmasının istendiği ileri sürüldü.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ