Algı operasyonu sona erdi!

Muhabir 2017-10-04 15:29:21 832

Algı operasyonu sona erdi!

İtibar suikastını kimler yaptı?

Günlerdir ülke gündemini işgal eden ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un “istifası istendi” şeklinde yapılan propagandalara son nokta kondu!

Büyükşehir Belediye Başkanı Yargı yoluna başvuracağını ifade ederek, “Söz konusu haberleri yayınlayarak bir itibar suikastına imza atmaya çalışanlar hakkında yargı yoluna başvurduğumuzun ayrıca bilinmesini isterim.” Dedi. Kasıtlı olarak yayınlanan haberler için “tamamen masa başında uydurulmuş bir kurgudan ibarettir.” Diyen Başkan Uğur yaptığı açıklama ile kamuoyunu rahatlattı.  Başkan Uğur, “17 yıldan bu yana AK Parti'mizin bütün kademelerinde görev yapan bir nefer olarak, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile devam ettiğini”  söyledi.

Hayal kırıklığı yaşıyorlar!

Balıkesir’de algı operasyonu yapanlar ve bu algıdan beslenen kaynaklar yine umduklarını bulamadılar. Balıkesir’de yıllardır uydurma söylemler ile hayal dünyasında gezenler, Balıkesir siyaset çevresinde yarattıkları gerginlik ile çalışma temposuna ve resmi kurumlarda motivasyonu düşürerek başarısızlık elde etmek için ellerinden geleni yaptılar. Yaşanan tedirgin sürecin ardından, siyasi birlik ve beraberlik adına Balıkesir halkına hizmet için AK Partili siyasi ekibinin el ele vermeleri bekleniyor. 

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ