BAŞKAN UĞUR, TÜRKİYE BİLARDO ŞAMPİYONASINA KONUK OLDU

Muhabir 2017-10-12 19:18:13 1032

AVLU'DAKİ KONGRE MERKEZİNDE İLK ETKİNLİK TÜRKİYE BİLARDO ŞAMPİYONASI OLDU

BAŞKAN UĞUR, TÜRKİYE BİLARDO ŞAMPİYONASINA KONUK OLDU

- BÜYÜKŞEHİR’DEN TÜRKİYE BİLARDO ŞAMPİYONASINA DESTEK

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un hayat bulan vizyon projelerinden olan Avlu Balıkesir’deki Kongre Merkezi ilk etkinliğine ev sahipliği yaptı. Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 3. Etap Müsabakaları Avlu Balıkesir’de başladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un hayat bulan vizyon projelerinden olan Avlu Balıkesir’deki kongre merkezi ilk etkinliğe ev sahipliği yaptı. Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 3. Etap Müsabakaları Avlu Balıkesir’de başladı. Bir hafta sürecek olan ve Dünya Şampiyonalarında dereceler elde eden sporcularında katıldığı şampiyonanın ilk gününde Başkan Uğur, bilardo ustalarını yalnız bırakmadı. 600’e yakın sporcunun mücadele ettiği müsabakayı bir süre izleyen Başkan Uğur, sporculara başarılar diledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Karesi belediyesi destekleriyle düzenlenen müsabakalar 20 Ekim tarihine kadar sürecek. Müsabakalarda Büyükler, kadınlar ve gençler kategorilerinde olmak üzere 600’e yakın sporcu mücadele edecek.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ