HAVRAN'DA KAPTAN DEĞİŞMEDİ

Muhabir 2018-02-13 10:52:23 560

HAVRAN'DA KAPTAN DEĞİŞMEDİ

Balıkesir Havran İlçesinde Belediye Kültür Merkezinde yapılan olağan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlık seçiminde mevcut Başkan Fikret Keser 4. kez başkan seçildi.

Tek liste ile girilen seçimde 229 üyesi bulunan Oda'nın kullanılan 146 oyun tamamını alan Fikret Keser yeniden Başkan seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede Divan Başkanlığı’nı Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Başkan Yardımcısı Necdet Erkan,yaptı.
Faaliyet raporunun okunmasının ardından oylama yapıldı.
Başkan Fikret Keser, yaptığı konuşmada katılan tüm üyelere teşekkür etti. Başkan Keser, Çalışmalarımızda bizlere her zaman destek olan Belediye Başkanımız Emin Ersoy'a teşekkür ederim dedi.
Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ise kongrede şunları söyledi.
Havran Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimleri hayırlı uğurlu olsun. Odamıza benimde üyeliğim bulunmakta dedi.
Başkan Ersoy, Afrin'de yurt savunmasında Askerimiz adeta destan yazıyor şehitlerimiz var Şehitlerimize Allah'tan rahmet Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Şoförlerimizin sorunlarını iyi biliyorum. Şoförlük mesleğinden evine ekmek götüren yüzlerce kardeşim var. Havran'ın her bir köşesinden taşı toprağında bereket çıkıyor yer altı zenginliklerimiz bir çok ilçede bulunmayan maden cevherleri bulunmakta. Eğmir, Tepeoba, Kocaseyit, Büyükdere ve diğer (köylerimizde)mahallelerimizde maden yataklarımız bulunmakta. bununla birlikte nakil ve taşıma işlerinde çalışan kamyoncularımız evlerine ekmek götürüyor yine Öğrenci Servislerimizin sorunlarına çözüm üretebilmek için çaba sarf ediyoruz. Taşımacılık yapan kamyoncu kardeşlerimizin sıkıntılarını çözüme kavuşturmak için kamyon garajı projemizi hayata geçirmek istiyoruz bu konuda yer tespiti yaparak Büyükşehir Belediyemiz ile görüşeceğiz. İlçe Merkezinde başlattığımız alt ve üst yapı çalışmaları devam ediyor dedi.
Başkan Ersoy, İlçemizdeki Oda Başkanlarının İlçemiz ile ilgili hizmet noktasındaki tüm toplantılara katılım sağlamasını istedi.
Başkan Emin Ersoy oyunu kullandıktan sonra Havran Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına seçilen Fikret Keser'i tebrik ederek başarılar diledi.
Seçime, Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Rıza Tekin, çevre İlçe Oda Başkanları ve üyeler katıldı.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ