3 kişiyi öldüren cani yakalandı

Muhabir 2018-02-20 18:03:12 721

3 kişiyi öldüren cani yakalandı

2 yaşındaşi bebek bile yaralandı.

Balıkesir'in Havran ilçesinde dün gece 3 kişiyi öldüren ve sosyal medyadan yayın yapan cani saklandığı dağ evinde yakalandı.

Havran'da dün gece meydana gelen olayda 3 kişiyi öldüren ve 4 kişiyi yaralayan katil zanlısı A.S. jandarma ekiplerinin sıkı takibi neticesinde Havran'ın Eseler Mahallesi girişinde yakalandı. Şüphelinin olayı gerçekleştirdikten sonra geceyi bir dağ evinde geçirdiği iddia edildi.

Yaptığı katliamı cep telefonu ile yayınladı

Havran’ın Hüseyin Beşeler kırsal Mahallesindeki kız isteme olayı cinayetle noktalandı. 2 yıl önce İstediği kızı vermeyen aileye Pusu kuran cani Av tüfeği ile kıyım yaptı. 3 kişi hayatını kaybetti 4 kişide yaralandı.

Havran’da yaşanan tüyler ürperici olay kanları dondurdu!

Balıkesir'in Havran ilçesinin Beşeler kırsal Mahallesinde Ali Saral,(26) 2 sene önce istediği kızı veremeyen aileye pusu kurdu. 3 kişiyi öldüren cani, av tüfeği istediği kızı vermeyen aileyi katletti. Gözü kararan Saral’ın tüfeğinden çıkan kurşunlar neticesinde, Melike Çetinkaya (38), Ebru Çetinkaya (16), Tuncay Çetinkaya (17) olay yerinde yaşamını yitirirdi. Gülşen Çetinkaya (27) ve Yasin Çetinkaya (2), Bayram Eren ve oğlu Murat Eren ise yaralandı.

FACEBOOK HESABINDAN CANLI YAYIN YAPTI.

Ali Saral, gerçekleştirdiği katliamın ardından cep telefonu işle sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Soğukkanlı bir şekilde hiç bir şey olmamış gibi yayın yaptı. Ali Saral daha sonra kaçtı. Ali Saral, "Bu saatten sonra Hüseyin Beşeler Köyü'ndeyim son hali" dedi. Saral, son olarak "Oldu bitti kül oldu" yazılı ifadelerini paylaştı. Olaydan sonra Jandarma tarafından, firar eden Ali Saral’ı yakalamak için geniş kapsamlı operasyon başlatıldı. Jandarma Caniyi saklandığı yerde kıskıvrak yakaladı.

 

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ