Bu adam Milletvekili

Muhabir 2018-04-06 09:06:53 575

Bu adam Milletvekili

Onu her yerde görebilirsiniz, bir yer sofrasında, pazarda, kahvede, esnafla iç içe. Elinde çay tepsisi ile çay servisi yaparken. Buna şaşırmayın çünkü o bir Milletvekili.

Toplumun alışık olmadığı bir kişilik olarak siyaset sahnesine çıkan CHP’nin nesli tükenmiş siyasi karakterlerinden biridir o, kimselere benzemez. Balıkesir’de 3 CHP’nin 3 Milletvekili var ancak Akın, 3’üne bedel bir tempo ile varlığını her noktada gösteren biridir. Son günlerde adı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için anılsa da, o enerjisini bilgi birikimi ile Genel Başkanına Baş Danışman olarak aktarmaya ve Balıkesir için çalışmaya devam ediyor. Sokak’ta bir esnaf gibi, okulda bir öğrenci gibi, resmi kurumlarda bir memur gibi görürseniz şaşırmayın, o içinizden biri, o CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın

AKIN, HER YERE HER ŞEYE YETİŞMEYE ÇALIŞIYOR

AKIN, YİNE FIRTINA GİBİ

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın her yere, her şeye yetişmeye çalışıyor. Akın hafta sonu başladığı Balıkesir çalışmalarına devam ediyor. TBMM’nin çalışmadığı günler soluğu Balıkesir’de alan Akın ilçe ilçe, köy köy dolaşıyor, partisinin ilçe örgütleri ve partilileriyle bir araya geliyor, hemşerilerini ziyaret ediyor, dertlerine, sorunlarına ortak oluyor. TBMM çalışmaları süresince bulduğu her fırsatta Balıkesir’i ve Balıkesir’in sorunlarını gündeme taşıyor. Genç milletvekili bütün enerjisini Balıkesir’e ve Balıkesir’in sorunlarına yönlendirmiş durumda.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ