Havran MHP İlçe Başkanlığına Ömer Acar atandı.

Muhabir 2017-05-27 09:38:44 2872

Havran MHP İlçe Başkanlığına Ömer Acar atandı.

Çiçeği burnunda Başkan Ömer Acar, "Havran Ülkü Ocağın ve Havran MHP teşkilatlarında görev aldığını ifade ederek Büyüklerim bana ne görev verirlerse yaparım ben davamızın  peşindeyim" dedi.

Ömer Acar,Ülkenin bugün her zamankinden daha fazla MHP'ye ihtiyacı olduğunu kaydeden Acar, "MHP'deki mesele aslında 'yenisi geldi, eskisi gitti'meselesi değildir. Bizim derdimiz, ülkeyi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarabilmektir. Partimiz ise güçlü kadrolarıyla bunu başarabilecek kudrettedir. Türkiye’nin ise her zaman MHP’ye ihtiyacı olmuştur ve bugün gelinen nokta bu ihtiyacı daha da hissettirmektedir" dedi.

Verilen görevi kendisi ve arkadaşlarıyla layıkıyla yerine getirmek için gayret göstereceklerini kaydeden Acar, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin önderliğinde ve MHP'nin çatısı altında tüm teşkilatlarımız  ile devletimize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz." diye konuştu.Ömer Acar Havran Ülkü Ocağı Başkanımız Sadettin Kul ile uyum içinde çalışacağız Ocağımız ile etle tırnak gibi olacağız” dedi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ