Başkan Yılmaz İzmir'de yaşayan Balıkesirliler ile bir araya geldi

Muhabir 2018-05-21 12:42:35 418

Başkan Yılmaz İzmir'de yaşayan Balıkesirliler ile bir araya geldi
 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İzmir Balıkesirliler Eğitim, Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği'nin düzenlediği iftarda İzmir'de yaşayan Balıkesirlilerle bir araya geldi.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fahri Konuk, İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç'ın da katıldığı programın açılış konuşmasını yapan İzmir Balıkesirliler Derneği Başkanı Erkan Uzun, Dernek olarak her geçen gün daha güzel ve daha kararlı bir şekilde yürümeye devam ettiklerini kaydederek, katılım gösteren tüm misafirlere teşekkür etti.
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'a derneğe sağlamış olduğu katkılar nedeniyle teşekkür eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Değerli hemşehrilerim, Karesili hemşehrilerinizden sizlere bir kucak dolusu selam ve sevgi getirdim. Karesi Balıkesir'in merkezi. Ben de bu merkez ilçenin kurucu belediye başkanıyım. Eğer Balıkesir ya da Karesi İlçesi sınırları içerisinde herhangi bir probleminiz olursa sizlere bir telefon kadar yakınız. Biz, sizler için varız, sizlerin huzuru için varız. Ramazan Ayı'mız mübarek olsun, Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin" dedi. Dernek Başkanı Erkan Uzun ve yönetimine kendilerini Balıkesirli hemşehrileri ile buluşturduğu için teşekkür eden Balya Başkanı Osman Kılıç, "Cenab-ı Allah, Ayyıldızlı bayrağımızın altında birlik ve beraberlik içerisinde yaşamayı nasip etsin" dedi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fahri Konuk ise organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ