GENÇ EDROLULAR’DAN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR

Muhabir 2018-05-29 15:02:59 709

GENÇ EDROLULAR’DAN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR

Geçtiğimiz gün düzenlenen Genç Edrolular taraftarlar iftar yemeği Körfezi salladı. Yaklaşık 2 bin taraftarı kapsayan Edremit Genç Edrolular Taraftarlar Derneği iftar yemeği siyaset, spor camiası, iş adamları ve halkı bir araya getirdi.

Edremit Genç Edrolular Taraftarlar Derneği, hizmet binasının bulunduğu Gaziilyas Mahallesi 70’nci sokakta ikinci kez iftar buluşması gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Taner Öktem, iftar programına gelen misafirleri karşıladı ve sokağı kapatan masalara oturtturdu. Edremit İlçe Kaymakamı Ali Sırmalı, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Ticaret Odası Başkanı Çoşkun Salon, İYİ Parti Balıkesir Milletvekili adayları Nezahat Salon ile Onur Şener, CHP Balıkesir Milletvekili adayı Ensar Aytekin, Balıkesir İl Ülkü Ocakları Başkanı Halil Görmen, Çevre İlçelerin siyasi Parti İlçe Başkanları, Edremit Lokantacılar Odası Başkanı Aykut Dürüst, Zeytinli eski Belediye Başkanı Hasan Arslan ve Edremit Belediye meclis üyelerinin de onur konuğu olarak katıldığı program öncesinde mevlit ve ilahiler okundu ve dualar edildi.

Mahalle halkı ve davetlilerle birlikte yaklaşık iki bin taraftarın katıldığı iftar buluşması körfez’inde dikkatini çekti. Gecede konuşan yapan Genç Edrolular Dernek Başkanı Taner Öktem, “bu gecede bizleri yalnız bırakmayan değerli protokolümüze, halkımıza ve emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum. Rabbim yaptığımız ifatarımızı kabul etsin. Derneğimiz kurulduğu günden bu yana sizlerle birlikte büyümeye devam ediyor.” Dedi. Dernek yöneticileri, desteklerinden dolayı Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç ile emeği geçenlere teşekkür etti. İftar buluşmalarının her yıl aralıksız olarak devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ