ŞEHİT MUSA CAMİİ AÇILDI

Muhabir 2017-05-29 08:59:02 1561

ŞEHİT MUSA CAMİİ AÇILDI

- ASLIHANTEPECİK YENİ CAMİİSİNE KAVUŞTU

- BÜYÜKŞEHİR’DEN ASLIHANTEPECİKLİLERE DESTEK

Çevre düzenlemesi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve Aslıhantepecik Mahallesi’nde inşa edilen Şehit Musa Camii düzenlenen tören ile hizmete girdi. Açılış törenine Vali Ersin Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’da katıldı.

Çevre düzenlemesi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve Aslıhantepecik Mahallesi’nde inşa edilen Şehit Musa Camii düzenlenen tören ile hizmete girdi. Cuma Namazı öncesi düzenlenen açılış törenine Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’da katıldı.

Cami açılışı öncesi Vali Yazıcı ve Başkan Uğur mahalle sakinleri ile sohbet ederken, açılış töreninde konuşan Başkan Uğur, Aslıhantepeciklilere mahalleye kazandırkları yeni cami için teşekkür etti. Camiinin çevre düzenlemesinin Büyükşehir tarafından yapıldığını söyleyen Başkan Uğur, Büyükşehir olarak 20 ilçe ve binin üzerinde mahallede hizmet verdiklerini ifade etti. Başkan Uğur ayrıca camii açılışına katılan cemaatin Ramazan aylarını tebrik etti.

Vali Yazıcı’da yaptığı konuşmada Aslihantepeciklilere özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, mahallelinin Ramazan aylarını tebrik etti. Konuşmaların ardından okunan duayı takiben caminin açılış kurdelesi kesildi. Vali Yazıcı ve Başkan Uğur, cemaat ile Cuma namazı kıldıktan sonra mahalleden ayrıldı.

 

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ