HAVRAN BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

Muhabir 2018-06-28 08:54:46 453

HAVRAN BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından birlik üyesi olan Havran Belediyesine bir adet Ford Cargo kamyon hibe edildi.
TBB tarafından hibe edilen aracı inceleyen Havran Belediye Başkanı Emin ERSOY değerlendirmelerde bulunan Başkan Emin ERSOY, Havran Belediyesi olarak göreve başladıkları ilk günlerden itibaren halka daha iyi, daha hızlı ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ve ekipmanlarda yenileme ve geliştirme çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Dönem dönem bütün fırsatları göz önünde bulundurarak, araçları yenileme ve geliştirme çabasında olduklarının altını çizen Başkan Ersoy “Günümüzde de bu türdeki çalışmalarımız sürüyor. Bazen belediyemizin imkanları doğrultusunda kendi bütçemizden alıyoruz, kimi zamanlarda da böyle Büyükşehir Belediyemiz, Türkiye Belediyeler Birliği ve Çevre Şehircilik Bakanlığımızca bizlere hibe ettiği şekliyle araç ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Bu faaliyetlerimizde bizlerin tek amacı var. Değerli halkımızı, hizmetin daha iyisi, daha verimlisi ve daha kalitelisiyle buluşturmaktır. Türkiye Belediyeler Birliği’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ederim Rabbim hayırlı hizmetlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin dedi.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ