Vali, göreve….

Muhabir 2018-07-04 22:09:07 476

Vali, göreve….

Halk sağlığımı? Zeytin ağaçları mı? Mahkeme kararı mı? Önemli! Yoksa UYSAL ailesinin cebini doldurması mı? Sayın Valimiz bunu cevaplar mı?

Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğünde neler oluyor?

Olmayacak işler oluyor, verilmeyecek kararlar veriyor! Çevre il Müdürlüğü verdiği kararlar ile yine gündemde. Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı Burhaniye’nin şaibeli Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın hukuk dışı “hülle yollarla” verilen “üretim yapabilir” izninin nasıl alındığını biliyor mu?

Halk Sağlığı, Mahkeme kararı hikaye, Balıkesir Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğünün verdiği karar ŞAHANE!...

Balıkesir’in Havran ilçesi Büyükdere mahallesinde mahkeme kararı ile kapatılan taş ocağına yeniden çalışması için izin verildi! Resmi Kurum müdürlüklerinin onay vermediği taş ocağı için ne hikmetse Balıkesir Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü onay verdi. Mahkeme kararının yok sayıldığı uygulama için Adli ve idari soruşturma açılması bekleniyor.

Mahkemenin kapattığı kararı nasıl yok sayıyorlar?

Dinamit patlatmadan üretim izni veren Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü, olmadık işlere imza atmaya devam ediyor. Denizlere akan kanalizasyonları görmeyen müdürlük, birileri rant elde etsin diye elinden geleni yapıyor! Balıkesir Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğünde izinler nasıl alınıyor? Kimler devreye girdi? Diğer Bakanlık il Müdürlüklerinin onay vermediği üretim için kimler formül geliştirdi? Ses Haber ekibi, Balıkesir Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğüne mercek tutuyor!

Ses Haber Ekibi Balıkesir Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğüne mercek tutuyor çok yakında

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ