Akkılınç değil, Erman’ı Kral yapın!

Muhabir 2018-07-05 20:46:12 746

Akkılınç değil, Erman’ı Kral yapın!

Burhaniye Belediyesinde bütün işler bitti, gözü Akkılınç’a dikti!

Oligarşik değil, karışıklığın kralı Burhaniye’de!

4 yıldır yaşanan idari sorumsuzluk ve umursamaz yönetim tarzı ile 7’den 77’ye herkesi mi canından bezdiren sonradan AKP’li Başkan Uysal ve oğlu adam gibi işini yapan Başkan yardımcısı Cemal Akkılınç’ı yine hedef yaptırdı!

Edremit körfezinin Günebakan gazetecisi yine yaptı yapacağını! Erman Uysal’dan aldığı talimatla Başkan Akkılınç’ı bitirme operasyonu yapan ekibin içine yine dahil olan “Günebakan gazetesi” baltayı taş’a vurdu! Adı yolsuzluğa bulaşmadan adam gibi görevini yapan, Erman Uysal’ın işaret ettiği, iş birliği yaptığı firmalara imtiyaz tanımadığı için hedef olan Başkan yardımcısı, şimdi de “Bürokraside oligarşi” çıkartıyor, işini yapmıyor diye kasıtlı olarak gündeme taşındı. Başkan Uysal’ın oğluna ait Hakimiyet gazetesinde zaman zaman manşetlere taşınan Başkan Yardımcısı şimdi de Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na yakınlığı ile bilinen “Günebakan Gazetesi” tarafından manşetlere taşındı. Büyükdere’de hangi hülle yollarla Taş ocağını yeniden işletmeye açacağı, halkın ve çevrenin sağlığıyla oynayacağı, zeytin ağaçlarını katledeceği, üstelik mahkeme kararına rağmen bunu yapacak olan Erman Uysal’ın yaptıklarını görmeyen “Günebakan Gazetesi”, işi gücü bıraktı Erman Uysal’ın yeniden kalemi oluverdi! Erman Uysal’dan daha önce yediği darbeleri unutan Duayen gazeteci, aynı hataların içine yine düştü!

Yargıtay Başkanı İstismar ediliyor!

Yargıtay başkanının Burhaniye’li oluşu, dostluk ve hemşerilik ilişkilerini istismar etmek için ellerinden geleni yapan Uysalgiller, Başkan yardımcısı ve Burhaniye AKP ilçe Başkanını seçimin başarısızlığı ile suçluyor. 4 yıldır Burhaniye’de yapmadığını bırakmayan Başkan Uysal’ın insan içine çıkamaz hale gelmesini, sokaklarda rahat yürüyememesini ve kaybedilen oyların hesabını neden sormadıkları merak edilen kişilerin, yaklaşan yerel seçimler ve Uysal ailesinin kalan 8 aylık siyasi ömürlerini hesap ederek yeniden aday olmanın formülünü ve olası adayların önünü kesmek için “kurnazca” gündem oluşturmaları tepki çekti!

Uysal ailesi ağzıyla kuş tutsa aday o l a m a z z z z z z

 

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ