HAVRAN'DA SICAK ASFALT ATAĞI

Muhabir 2018-08-01 08:26:27 713

HAVRAN'DA SICAK ASFALT ATAĞI

Balıkesir'in Havran İlçesinde asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Küllük Sanayi Sitesi, Fazlıca, Tarlabaşı, İnönü, Çalıdere,Orta Mahallelerin'de asfaltlama çalışmaları tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu. Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy gün boyu çalışmaların devam ettiği mahalleler'de incelemelerde bulundu. Başkan Emin Ersoy ilk olarak Fazlıca mahallesine gitti. Fazlıca Mahalle Muhtarı Remzi Yaşar tarafından karşılanan Ersoy ve beraberindeki heyet Çalıdere ve Orta mahallerini ziyaret ettiler.
Fazlıca Mahalle Muhtarı Remzi Yaşar,Mahallemizin en büyük sorunu olan yolumuz Başkanımızın yoğun gayretleri sonucu onarımı yapılarak asfalt döküldü. Belediye Başkanımız Emin Ersoy'a ve ekibine teşekkür ederim dedi.
Başkan Ersoy daha sonra Havran Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Soysal ve Belediye Meclis Üyesi Turgay Kılıç ile birlikte İlçe merkezindeki Külük Sanayi Sitesine geçerek buradaki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

SOYSAL ESNAFIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRDİK
Havran Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Soysal,yaptığı açıklamada şunları söyledi. Esnafımız yıllardır yaz aylarında toz toprak, kış aylarında ise çamur ve çukurlu olan yolu sıkça kullanmak durumunda kaldı. Esnaf Odası seçimlerinde esnafımıza yolun asfalt yapılacağı konusunda söz vermiştik. Bugün sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi. Soysal, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Havran Belediye Başkanımız Emin Ersoy başta olmak üzere emeği geçen herkesten Allah Razı olsun. Esnafımız hayırlı günlerde kullansın dedi.

ERSOY YOLUN OLDUĞU YERDE MEDENİYET VARDIR
Emin Ersoy ise şunları söyledi.
Bugün Küllük Sanayi Sitesi, Fazlıca, Tarlabaşı, İnönü, Çalıdere, Orta Mahallelerimizde asfaltlama çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapıldı.Asfalt yapılmadan önce geçtiğimiz ay Baski ekipleri alt yapı bağlantılarını tamamlandı.Bugün ise asfaltlama çalışmaları yapıldı.Yapılan hizmetler esnafımıza halkımıza hayırlı uğurlu olsun dedi.Başkan Ersoy,konuşmasını şu şekilde sürdürdü.Yol su demek medeniyet demektir.Toplumların en temel ihtiyacıdır.Belediye olarak yıllardır ilçemizde ötelenen ertelenen tüm sorunlara neşter vuruyoruz bizlere her zaman destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu'na ve daire Müdürlerine kurumum ve ilçem adına teşekkür ederim dedi.
Başkan Ersoy son olarak Kocaseyit Mahallesine giderek burada düğün cemiyetine ve mahallede devam eden taş döşeme ve kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi.Ersoy,Kocaseyit Mahallemizin kanalizasyon çalışmalarını Büyükşehir ve Baski ekipleri aralıksız sürdürmekteler.Mahallelerimizin kanalizasyon sorunlarını teker teker çözüme kavuşturuyoruz.Kocadağ ve Hallaçlar Mahallerimizin kanalizasyon sorunlarını çözüme kavuşturduk Kocaseyit Mahallemiz'den sonra ekipler Çamdibi mahallemize geçecek dedi.
Ersoy,hafta sonu programı Kocaseyit Tekeler mahallesi ve Büyükdere mahallesindeki düğün cemiyetleri ile devam etti.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ