FETÖ’DEN EDREMİT’TE YAKALANAN POLİS MÜDÜRÜNE BEDDUA YAĞIYOR…

Muhabir 2017-05-29 12:30:25 1248

FETÖ’DEN EDREMİT’TE YAKALANAN POLİS MÜDÜRÜNE BEDDUA YAĞIYOR…

Edremit Emniyet müdürlüğü TEM ve KOM amirliğinin özel çalışması ile BYLOCK kullandığı tespit edilen eski Kayseri Emniyet Müdürünün yakalanıp, tutuklanması mağdur olan Polis’leri sevince boğdu. İl Emniyet müdürü olarak görev yaptığı süre içersinde birçok Polis memuruna kan kusturan FETÖ’nün uşağı BYLOCK’çu Mustafa Aydın hak ettiğini buldu.

Alnından öpülesi Polisler yakaladı.

Edremit’in Zeytinli Bölgesinde hem oğlu, hem damadı il emniyet müdürü olan bir kişinin ilk olarak oğlu Müjdat Karagöz  gelen bir ihbar ile Kızılkeçili köyünde yakalandı. Afyon Polis Okulu müdürü iken 17-25 Aralık olayları sonrası yapılan tahkikatlar sonucu önce merkeze çekilen ve sonra meslekten ihraç edilen Müjdat Karagöz hakkında yakalama kararı bulunuyordu. Bu detay üzerine özel bir inceleme başlatan Edremit KOM ve TEM ekipleri, Müjdat Karagöz’ün kayınbiraderi olan Mustafa Aydın’ın izini sürmeye başladılar. Özel çalışma ile BYLOCK’çu olduğu ancak yakalama kararı bile daha çıkmamış olan eski Polis müdürünün evi ablukaya alındı. Ankara, Balıkesir, Edremit üçgeninde yoğun bir çalışma yürütülerek gerekli izinler alındı. Bunun üzerine yapılan operasyon ile ters kelepçe yapılan eski müdür gözaltına alındı. Eski Müdür Mustafa Aydın, çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Polisler sevindi.

Tutuklanan eski Kayseri Emniyet müdürünün, görev yaptığı sürece FETÖ adına birçok vatansever Polis memurunu mağdur ettiği ve Polisler arasında “Ş….. MUSTO” olarak bilindiği öğrenildi. Emniyet Haber adlı Sosyal Medya sayfasında ağır sözler ile anlatılan “BYLOCK’ÇU MUSTAFA” için “ihanetinin bedelini ödeyeceksin” şeklinde sözler yayınlandı.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ