İŞTE MİLLETİNVEKİLİ...

Muhabir 2018-08-08 08:23:00 383

İŞTE MİLLETİNVEKİLİ...

Yıllarca Siyasi rant uğruna "şirinleri oynayan" siyasilerin gözyumduğu çevre felaketine CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin duyarsız kalmadı. AK Partili Burhaniye Belediye Başkanına ait olan ve Kocaseyit köylülerinin toz yutmalarına, Zeytin koruma yasasına rağmen zeytin ağaçlarına verilen zararı görmeyenlere inat CHP Milletvekili, Kocaseyit köyüne çıktı, köylülerin yol kapatma eyleminde dertlerini dinledi. Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğün "3 maymunu oynayan" denetleme ekibinin yıllardır görmediğini, bugün birileri gördü!

TIK TIK TIK BALIKESİR VALİSİ ORADA MI?

Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğün "3 maymunu oynayan" denetleme ekibinin yıllardır görmediğini, bugün birileri gördü!

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı'nın derdi kitap okutmak! Çevre felaketi, köylülerin ayaklanması, Zeytin ağaçlarının ölmesine seyirci kalan Çevre il Müdürlüğüne neden müdahale etmiyor? Uysal ailesinin siyasi kimleri ile rant hesaplarını neden görmezden geliyorlar? Büyükdere taş ocağına bile Mahkeme kararı olmasına karşın "Dinamitsiz üretim izni" vererek adeta Mahkeme ile dalga geçen Çevre İl Müdürlüğünün bu özel muamelesine daha ne kadar izin verecekler ve seyirci kalacaklar sorunu vatandaş tarafından yüksek sesle sorulmaya başladı.

Yorumlar

Bu habere ilk yorum yapan siz olun

Yorum Yap

SON HABERLER

YAZAR GİRİŞİ