EDİP UĞUR’DAN TAM DESTEK

BURHANİYE YATIRIMLARI UYSAL İLE GERÇEKLEŞİYOR

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Burhaniye için önem arz eden konular hakkında sürdürülen çalışmaları, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur ile masaya yatırdı.
Burhaniye Belediyesi Başkanı Necdet Uysal ve Büyükşehir Körfez Koordinatör Daire Başkanı aynı zamanda Burhaniye Belediye Başkan yardımcılığı görevini sürdüren Cemal Akkılınç ile birlikte Burhaniye’de yapılması planlanan projeler ve Burhaniye’nin sorunları hakkında Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’u ziyaret ettiler.
Burhaniye için yapılaması beklenen Hastane, Baraj, Akçay yolu, Şehir parkı, Mezbaha İskele Yat Limanı, Amfi Tiyatro, Bölge Hali ve anayolların Büyükşehir’e devredilmesi hakkında Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur Uysal’a tam destek vereceklerini söyledi. Burhaniye’ye verilen sözlerin yerine getirileceğini vurgulayan Uğur “ne gerekiliyorsa yapılacak” dedi. Ankara’da Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile görüştüğünü belirten Uğur Burhaniye’ye yapılacak barajın çalışmaları hakkında bilgi aldığını ve Burhaniyelilerin bu konuda rahat olması gerektiğini vurgulayarak “Baraj Burhaniye’ye yapılacak” dedi.

HASTANE HAKKINDA MÜJDE

Burhaniye’de çok konuşulan ve Burhaniyelilerin de dört gözle beklediği Hastane konusunda da müjde veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Hastane inşaatının 2015 yılı içerisinde ihalesinin yapılacağını söyledi. Ayrıca ilçenin İskele Mahallesinde bulunan Yat Limanı konusunda da açıklamalarda bulunan Uğur “İskele Yat limanının Deniz Turizm Yönetmeliği hükümlerine uygun olarak alt yapı eksikliklerinin tamamlanarak, üst yapı inşaatının gerçekleştirilmesi, balıkçı baseninin balıkçıların kullanımına ayrılması, inşaat ve sonrası işletmesinin yapılaması, ünitelerinin kiralanması işlemlerinde yüksek planlama kurulu kararı alınması başvuruları yaptık takip ediyoruz” dedi.

BURHANİYE’NİN İHTİYACI OLAN YENİ SOSYAL ALANLAR PLAN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile yapılan görüşmelerde Burhaniye’nin ihtiyacı olan sosyal alanlar hakkında da bilgi alan Uysal ve Akkılınç ayrıca Burhaniye’nin sorunlarını da dile getirdiler.
Burhaniye Şehir parkının kaldırılarak yeni stat yapılması ve mevcut stat alanının da şehir parkına dönüştürülmesi çalışmaların hakkında planlama çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Uğur, geçenlerde Taylıeli Mahallesine gelerek incelemelerde buluğu Amfi tiyatro hakkında da plan çalışmalarının hızla sürdürüldüğünü belirtti.
Burhaniye’ye yapımı devam eden Avrupa standartlarına uygun Mezbaha yapımının tamamlanması ardından işletmesinin ihale edileciği bilgisini veren Uğur, Burhaniyelilerinin merakla beklediği Bölge hali hakkında da proje çalışmalarının başladığını bildirdi. Bölge hali yapılacak alandaki kamulaştırma çalışmalarının hızlandırılacağını belirtti. Ara yolların yapım işinin Büyükşehir’e devredilmesiyle bu yolların Büyükşehir’in yapacağını vurgulayan Uğur “ Burhaniye-Akçay yolunu en kısa sürede yapacağız” dedi

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.

EDİP UĞUR’DAN İMAR RANTINA VE AĞAÇ KATLİAMINA ENGEL

AYVALIK’TA CHP BELEDİYE SİT VE YEŞİL ALAN OLAN BÖLGEYİ İMARA AÇARAK RANT SAĞLAMAK İSTEDİ. AYVALIK BELEDİYE MECLİSİNDEN OLDU BİTTİ İLE GEÇİRİLEN CHP’LİLERİN KARARI AK PARTİLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE REDDEDİLEREK HEM YEŞİL KATLİAMI HEM DE BALLI İMAR PLANI ENGELLENDİ

Turizmin gözbebeği bölgesi Ayvalık’ta CHP’li Belediyenin üstelik SİT alanı olan yeşil alanı imara açma girişimi AK Partili Büyükşehir Belediyesi tarafından önlendi.
İstanbul’daki GEZİ olayları ile Ankara ODTÜ yolu açılışıyla ilgili AK Parti Belediyelerin ağaç kestiği gerekçesiyle ülke genelinde kaos oluşturan zihniyet aynı şekilde Balıkesir’de Ayvalık ilçesi yoğunluklu olarak Edremit ve civarında defalarca gösteri ve eylemler düzenlemişti.; Gerekçeleri ise AK Parti belediyelerinin yeşil katliamı idi.
CHP’li Ayvalık Belediyesi 4 Haziran 2014 tarihli Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in başkanlık ettiği Meclis toplantısında ilçe merkezinde Kemalpaşa Mahallesi’nde “C. Y. ve iştirakçilerine” ait olduğu belirtilen bazı taşınmazların imar planı tadilatı istemiyle gündeme alınan konu CHP’li üyelerin evet oylarıyla Ayvalık Belediye Meclisi’nden geçirildi. Ayvalık ilçe merkezinin en güzel bölgesi olan Çamlık tepe mevkiindeki toplam 2 bin 500 metrekareye yakın alanın kamuoyundan habersiz bir şekilde imara açılmak istenmesi büyük tepki çekti. Ayvalık Belediye Meclisi İmar Komisyonu’nun olumlu görüş bildirip Belediye Meclisi’ne getirilerek komisyondan gelen evrakların okunup oylanması gündemiyle sessiz sedasız ilçe Belediye Meclisi’nden geçirilen ballı imar kararı Büyükşehir Belediyesi’nde AK Parti Grubunun oyları ile reddedildi.
GEZİ BARONLARINA PEŞKEŞ Mİ ÇEKİLECEKTİ?
Ayvalık’taki söz konusu bölge konumu itibariyle son derece dikkat çekici. Şöyle ki; imara açılmak istenen yer, denize birkaç metre sayılacak mesafede. Yaklaşık 300 civarında çam ağacı ve endemik bitki örtüsü ile kaplı ilçenin ünlü Çamlık bölgesi. Denize sıfır olan yer imar planında yeşil alan olduğu gibi 22 Ocak 1994 tarihinde Bursa Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu tarafından doğal SİT alanı ilan edilerek koruma altına alınmış. SİT ilan edilerek korumaya alınan yeşil alanda bu tarihten sonra yapılan arsa alım-satımları da son derece dikkat çekici. Ayvalık Belediye Meclisi’nde imara açılması onaylanan 6 parselin büyük kısmı SİT alanı ilan edilen tarihten sonra satın alınıyor ve ardından imara açılması için Belediye Meclisi’ne getiriliyor. Yine bölgenin bulunduğu deniz kıyısında Yelken İhtisas Kulübünün olduğu bir de iskele ve aynı bölge Koç Grubu’nun işlettiği Ayvalık Yat Limanı (Marina)’na yaklaşık 500 metre mesafede bulunuyor. Her biri 50-60 yıllık ağaçlardan oluşan doğal SİT v e yeşil alanın CHP’li Ayvalık Belediye Meclisinde imara açılması için onay verilmesi birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor. Gezi eylemlerinde ortaya çıkanların, ülkeyi kaosa sürüklemek için ellerinden geleni ardına koymayanların ve bunlara sınırsız destek sağlayan ünlü baronların gerçek yüzleri ni gösteren Ayvalık’taki ballı imar girişimi AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AK Partili meclis üyelerinin ret oyu ile alt edilerek milletin menfaatleri koruma altına alındı.

İMAR RANTINA GEÇİT YOK

CHP’li Ayvalık Belediyesinde kılıfı hazırlanarak meclisten geçirilen ancak Büyükşehir Belediyesi’nde onay görmeyen imar planı tadilatı istemiyle ilgili görüş belirten AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Büyükşehir Belediye Meclisi Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Av. Mehmet Birol Şahin, konunun tam anlamıyla bir skandal olduğunu bildirdi. Av. Birol Şahin, Büyükşehir Yasası gereğince ilçe belediyelerinin imar değişiklikleri kararlarının Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylanması zorunluluğunun olduğunu hatırlattı. Böyle bir girişimin kabul edilemez olduğunu belirten Şahin, “Bu olay AK Parti Belediyelerinin çevreye ve yeşile, SİT alanlarına tarihe ve sosyal dokuya olan saygısının ve hassasiyetinin sonucudur. Ayvalık ilçemizde, Edremit gibi Balıkesir’in CHP belediyelerinin bulunduğu ilçelerde Gezi bahanesiyle AK Parti belediyeleri ağaç katliamı ile suçlanıp günlerce proteste edilmişti. CHP Belediyesinin yeşil alan hatta SİT alanında bulunan ağaçları kesilerek imara açılması konularında sessizliğe bürünmeleri son derece düşündürücü ve manidardır. Görüldüğü gibi AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, CHP’li belediyenin İstanbul’daki Gezi’nin en az 100 katı ciddi bir katliamını bizzat önlemiş, engel olmuştur. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur, mevcut yeşil alanların, tarihsel dokunun korunması yanında yeni yeşil alanların oluşturulması konusunda son derece hassas ve kararlıdır. Bu tip imar rantına göz yumulması asla mümkün değildir. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak bu tür girişimlere asla geçit vermeyiz.Bu arada Ayvalık ve Körfez Bölgemiz başta ülke genelinde günlerce “Her Yer Gezi” diyerek gösteri yapanların Ayvalık’ta CHP Belediyesinin yeşil alandaki ağaç katliamı sonucu doğuracak kararına sessiz kalmaları gerçek yüzlerini göstermektedir.” diye konuştu.

MİLYONLARCA LİRALIK RANT

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Av, Mehmet Birol Şahin, CHP’li Ayvalık Belediyesinin ballı imar girişimiyle ilgili yaptıkları araştırmada imara açılmak istenen SİT ve yeşil alanda özellikle tek bir kişinin çoğunlukla satın alarak sahip olduğu 6 parselin imara açılmak istendiğini, Yeşil alan ve doğal sit alanı iken imar değeri olmadığı için maddi değeri düşük olan parsellerin imara açıldıktan sonra her birinin 1 milyon TL civarında ederinin olduğun kaydetti. Av. Birol Şahin, “Bu bölge SİT alanı ilan edildikten sonra parsellerin el değiştirmesi, belli kişiler tarafından toplanması ve seçimlerin ardından Ayvalık Belediye Meclisinin gündemine alınarak apar topar imara açılmak istenmesi olayın aslında boyutunu ve anlamını ortaya koymaktadır. Ancak, Ayvalık Belediye Meclisinde alınan bu büyük rant getirisi olan ballı imar kararı Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi’ne getirildi. AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediyesi CHP Ayvalık Belediyesinin yeşil alanı imara açan oyununu bozdu. Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülen konu AK Partili üyelerin ret oyu ile iptal edilerek Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve CHP’li meclis üyelerinin oy çokluğuyla meclislerinden geçirdiği karar Büyükşehir Meclisinde AK Partili meclis üyeleri tarafından reddedildi” dedi.
Koruma altındaki Çamlık mevkiindeki ormanlık alanda, 22.1.1994 tarihinde SİT alanı ilan edilmesinin ardından yapılan arsa alım-satım hareketleri, burayla alakalı planları da gün yüzüne çıkarıyor. S.T. 1997 tarihinde SİT olduğunu bildiği yerden bir parsel satın alırken, C. Y. isimli şahıs ise 2006 yılında (28 Temmuz, 7 Ağustos ve 22 Ağustos tarihlerinde) 3 ayrı parsel satın alıyor. 2 bin 500 metrekarelik alanın 1.300 metrekareden fazlası C. Y.’a ait.

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

Toplam Yorum : 1
   Yapılan Yorum
Adı Soyadı : 
Murat Yıkılmaz

Tarih : 2014-10-01 09:16:06

Yorum : 
Doğamıza sahip çıktığınız için teşekkürler başkan. Umarın doğa katilleri dersini almıştır.

SAKA:  "YA HEP YA HİÇ"

Edremit'e Ayvalık, Burhaniye ve Havran yönünden gelen yolcu minibüslerinin şehir içine girmeyip alternatif çevre yolunu kullanmak zorunda bırakılmasına tepki gösteren sürücüler, yolu trafiğe kapatmak istedi.
Kararı protesto eden yaklaşık yüze yakın minibüsçü önce ilçe girişi Bademli kavşağında toplandı. Körfez, Sahil ve Havran Birlik’e ait minibüslerin şehir içine alınmamasına tepki gösteren minibüs sahiplerinin tepkisi ile ortam gerildi. Şoför esnafını Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz sakinleştirdi. İtiraz yolunun açık olduğunu belirten Korkmaz, “Biz verilen emirleri uyguluyoruz. Size de bu konudaki yasak geçen hafta bildirilmişti. Karara uymamamız halinde cezai müeyyide uygulamak zorunda kalırız. Karara itiraz edebilirsiniz" şeklinde konuştu.

Kooperatif başkanları isyan etti.

Sahil Birlik, Körfez Birlik ve Havran minibüsleri yönetim kurulu başkanları adına Körfez Birlik başkanı Özcan TUFAN yaptıkları eylemi SES Radyoya değerlendirdi.  "Bu uygulama neden sadece Sahil, Körfez ve Havran Birlik minibüslerine uygulanıyor. Çevre yolu uygulamasının yanlızca bizlere uygulanmasına bir anlam vermedik, aynı konumda olan Altınoluk, Küçükkuyu, Akçay ve Zeytinli minibüs taşımacılarına uygulanmıyor. Onlar neden yolcularını garajda indirmiyorlar da Altınoluk minibüsleri şehir içinden Devlet Hastanesine kadar geliyorlar, yine aynı şekilde Akçay ve Zeytinli minibüsleri de şehir içine giriyorlar. Şimdi biz buradan soruyoruz bu uygulama sadece neden bize yapılıyor. Burhaniye ve Havran tarafından gelen çevre yolu bitti de Altınoluk, Küçükkuyu ve Akçay tarafından gelen çevre yolu bitmedi mi?" diyen Körfez birliği başkanı duygularını SES RADYO’nun canlı yayınında paylaştı. Ses Radyo,  sorunları anından yetkililere bildirdi ve yaşanan olayları canlı yayınında kamuoyu ile paylaştı.

Saka, “Böyle ayrımcılık olmaz” dedi

Edremit’te ulaşım sektöründe yaşanan sıkıntının geçmiş dönemde alınan bir meclis kararı ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin emri le gerçekleştiğini ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, SES RADYO 98.9  frekansından  canlı yayınına bağlandı.  SAKA,  konu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. " Alınmış olan bu karar benim kararım değil bu karar 2006 yılında alınmış bir karar, hiç kimse benim haberim yoktu diyemez, 2006 yılında alınmış olan kararda henüz çevre yolu bitmediği için bu kararın (çevre yolu bitene kadar) diye ibare düşülmüştür ve bunu da herkes bunu herkes biliyor. Bu karar sadece bölgemizde değil Türkiye genelinde alınmış olan bir karardır. Yıllarca benim başkanlığını yaptığım Güre Belediyesi de şehir içine girmeden yolcularını garajda bıraktı, şimdi kimse kalkıp da halk fazladan taksi dolmuşa paramı versin edebiyatı yapmasın Avcılar köyü halkı da, Güre köyü halkı da yıllarca garajda inerek ikinci dolmuş parasını verirken kimse bizim bu sorunumuza eğilmemişti, o zaman da bir tek ben karşı çıkmıştım fakat sesimizi duyuramamıştık " diyerek konuya ilişkin duygu ve düşüncelerini anlattı daha sonra "biz bu konuyu meclis toplantısına getirerek çözeceğiz" diye de söz verdi.

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.

İhale paraları nerede?

Burhaniye Belediyesinin Akova döneminde yaptığı yolsuzluk dosyası savcılığa teslim edildi. Burhaniye eski Belediye Başkanı Fikret Akova döneminde yapılan ihalelerde fazla ödemeler tespit eden Başkan Uysal ve ekibi Burhaniye Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Belediye Avukatı Feridun Soykök tarafından verilen şikâyet dilekçesinde tahmini ihale vurgununun 600 milyar lirayı bulduğu öğrenildi.  Vurgun dosyasının ortaya çıkmasıyla tutuşan bazı daire müdürlerinin “geri ödeme” önerilerini ciddiye almayan Uysal ve Hukuk ekibi, hata yapan, Belediyenin bir kuruşunu heba eden, fazladan ödeyen kim varda hesabını versin diyerek, ağlayan daire müdürlerinin gözlerinin yaşına bakmadı.

İhale Dosyaları mercek altında

10 yıllık Akova döneminde yapılan ihaleleri incelemeye alan Burhaniye Belediye Başkan vekili Cemal Akkılınç,  hesap uzmanlarına, ihalelerin araştırılmasını istedi. Aylar süren inceleme sonrasında, belediyeden yapılan ihalelerde sürekli olarak fazla ödemeler yapıldığı ortaya çıktı. İhale bedelleri üzerinden yapılan hesaplama sonrasında daire müdürlerinin yetkisinde olan imzalarla vurgunun miktarı 600.000 bin lirayı buldu. Denetmen ve hesap uzmanlarının bilgileri doğrultusunda ve “suçu bildirmemek suçtur” ilkesiyle hareket eden Burhaniye Belediyesi sorumlular hakkında yasal işlem başlatılması amacıyla hazırladığı “vurgun” dosyasını savcılığa teslim etti.

Örtülü ödenek kaynakları buradan mı?

Burhaniye Belediyesinin Hesap işleri Müdürlüğü görevini sürdüren Şakir Akova’nın tuttuğu hesaplarda, teklif alınmadan, açık hesap tutularak bazı yandaş- tetikçi gazetelere ödemeler yapıldığı iddiasıyla daha önceden Burhaniye Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulmuştu. Örtülü ödenek olarak adlandırılan kayıt dışı para ödemeleri için fatura alan Belediye Hesap işleri müdürünün, ihale ödemesi yapıyoruz diyerek bu faturaları da aradan çıkartıp- çıkartmadığı merak ediliyor. Örnek olarak belirtilen açıklamada, “Belediyenin 100 bin lira ödenmedi gereken ihale bedellerine 150 bin lira ödenmiş gibi düşünün. İhale bedelleri net olan ödemelere fazladan ödemeler yapılmış” diyerek, yasal soruşturma talep ettiler.

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.

KAÇAKÇI DİYE YAKALANDI 135 YIL HAPİS CEZASI ALDI

Edremit ilçesinde özel sektörde elektrikçilik yapan Bayram Işık (27) nişanlısından ayrıldığı için morali bozuk olduğundan, 30 Nisan akşamı balık tutmak için 3 metrelik lastik botla denize açıldı.
Edremit ilçesi Güre Mahallesinden 2 metre 90 santimetrelik uzunluk ve 140 santimetrelik genişlikte küçük bir lastik botla balık tutmak için denize açılan 27 yaşındaki Bayram Işık, Edremit Körfezinin Güre kıyılarından 2 mil açıldıktan sonra Türk Karasularında Yunan Sahil Güvenlik Botlarınca yani Deniz Polisince yakalanıp, Midilli’de gözaltına alındı. Bu sırada Midilli Adası açıklarında denizden 27 mülteciyi toplayan Yunan polisi, Güre'nin 2 mil açığında gördüğü Işık'ı da gözaltına aldı. Midilli'ye götürülen Işık, insan kaçakçılığı iddiasıyla tutuklandı. Baba Mustafa Işık oğlu Bayram Işık’ı kurtarmak için çok uğraştıysa da bir türlü başarılı olamadı. Midilli’de mahkemeye çıkarılan Bayram Işık, 135 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

YAKALANAN MÜLTECİLER: 'O DEĞİL' DEDİ..

"Yakalanan mülteciler oğlum için, 'bizi bu getirmedi" diyor. Ama bu ifadeyi verenler mahkemeye çıkartılmadı. Zaten o bota 27 kişi ayakta dahi sığmaz. Hemen batar. Ama buna rağmen 40 dakika süren ilk duruşma sonrası tek celsede 135 yıl hapis cezası vererek, AB üyesi bir ülkede yargısız infaz yaptılar” diyen Emekli baba Mustafa Işık, “Midilli’de ki 4,5 aylık tutukluk sonrası çıkarıldığı Midilli Hukuk Mahkemesi oğlum gibi mahkemeye çıkartılan 8 Türk’e de 80 ile 135 yıl arası ceza yağdırdılar" dedi. “Bu olayları Avrupa Birliği (AB) bilmiyor ve Yunanistan yine AB’yi kandırıp mülteciler için AB’den bolca para alıyor. Yunan polisi de yakaladığı mülteci başına 250 Avro parasını alıyor. Yunan Deniz Polisi de bu olaylardan rant sağlıyor. Günahsızların çıkarıldıkları Midilli Hukuk Mahkemesi ise tam bir komedi. Yunanistan’da büyük ‘Yargısız İnfazlar Yapılıyor” diye açıklamalarda bulunan Mustafa Işık, “Mahkeme her mülteci başı için 5 yıl hapis cezası veriyor. 26 mülteci ve birde kendisi, tam 135 yıl hapis cezası tek celsede verildi” diye söyledi.
Midilli Adasında 4.5 ay tutuklu olan oğlunu kurtarmak için hukuk mücadelesi veren ve bir AB ülkesi Yunanistan’da tam bir ‘Hukuk Skandalı’ yaşayan Akçay’da oturan Baba Işık, “Bayram Işık’ın avukatı Midilli eski Belediye Başkanı davaya girdi ve mahkeme kararına çok sert tepki verdi. Sadece 40 dakika süren 8 kişinin yargılandığı mahkemede kimse konuşturulmadı. Elimizdeki fotoğraf makineleri ile cep telefonları alındı. Ben böyle bir ‘Yargısız İnfaz’ görmedim” dedi ve Midilli Hukuk Mahkemesi ile Midilli’de çektiği sıkıntıları anlattı. ENVER DOLGUN

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

Toplam Yorum : 1
   Yapılan Yorum
Adı Soyadı : 
Sınırı geçmeyelim

Tarih : 2014-09-27 16:22:40

Yorum : 
Habere dikkat edin. babayı iyi okuyun. satır aralarını kazıyın lütfen. baba, oğlunun peşinde anlayabiliyorum. ama .... Babanın feryadı tamam ama söyledikleri başka anlamlar içeriyor gibi. Sınır geçmek büyük bir suçtur.

DOSTÇA GEÇEN 24 YIL...

DOSTLUK, KARDEŞLİK, ABİLİK ZAMAN DİLİMİNDE 24 YIL GERİDE KALMIŞ......
YEREL MEDYA GAZETESİNDEN, SES GAZETEYE.....
GÜRE BELEDİYESİNDEN, EDREMİT BELEDİYESİNE

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.ESKİ HABERLERİ ARŞİV KISMINDAN OKUYABİLİRSİNİZ !...

SONRAKİ SAYFA    SON SAYFA
Toplam 823 Haber, Sayfada Gösterilmektedir.
 


Döviz Bilgileri Güncelleniyor.

Körfezde ses Anket