ADI SÜREKLİ "ÇAKMA" İŞLERLE GÜNDEME GELEN "ÇAKMA FABRİKATÖR" AYLARDIR ÇALIŞAN İŞÇİLERE MAAŞ VERMEYEN ve SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRAN ÇAKMA FABRİKATÖRLERİN "YETİM HAKKI YİYEN" DOSYASINI SES HABER EKİBİ AÇIYOR…

“Çakma” fabrikatörler!...

Hangi taş’ı kaldırsan Mustafa Karakaşlar çıkıyor! Necati Uytun’un özel işleri için, yanında himaye ettiği kişi “çakma TV” olayından sonra “çakma fabrikatör” olayıyla yine gündeme geldi.

Edremit’te çakma iş ve kişi bitmiyor!
Sürekli adı gündemde olan ve kendisini himayesinde tutan, Olay Gazetesi Sahibi Necati Uytun’un sağladığı olanaklar ile yine her taş’ın altından çıkan ve yasal olmayan işlerle sürekli gündeme gelen Mustafa Katakaşlar, bu sefer baltayı taş’a vurdu! Olay Gazetesinin sağladığı imtiyaz ile kendisini fabrikatör ilan edenler, Cuma günü Edremit Adliyesinde Savcılığa şikâyet edildiler. Edremit Adliye bahçesinde toplanan yaklaşık 30 kişilik emekleri gasp edilmiş işçiler, “Hakkımızı yediler. Bizi tehdit ettiler. Paralarımızı vermediler. Parasını isteyenleri dövdürdüler. Bizi dolandırdılar.” Diyerek savcılığa yasal işlem başlatılması amacıyla başvuruda bulundular.
Elisa Tekstil adı adlında KOSGEB desteği ile fabrika kurulacağı ve Mustafa Karakaşlar’ın “ortağıyım” diyerek piyasadan bir çok kadını iş vaadiyle fabrikaya getirdiği ve sonrasında da “Ben Gazeteciyim. Belediye Başkanları, Milletvekilleri tanıdıklarım var. Ne istersem yaptırırım. Hepsi fabrikaya beni ziyarete gelecekler. Kamil Saka’ya ne istersem yaptırırım.” Gibi sözlerle işçilere masal anlatan Edremit Spor’un eski amigolarından Mustafa Karakaşlar da savcılığa şikayet edilenler arasında yerini aldı. Çakma fabrikada işler yolunda giderken, İstanbul’lara üretilen malları alıp satmaya götüren Bircan Özkahraman ile Mustafa Karakaşlar’ın satılan ürünlerinin parasını birlikte yedikleri ve işçilerin maaşlarını ödemedikleri de iddia edilen konularında arasında yerini aldı. Karakaşlar’ın ortağıyım diyerek kimleri Fabrikaya götürdüğü ve bu kişilerin kimlikleri üzerinden nasıl kazanç sağladığı ise ayrı bir suç unsuru oluşturduğu hatırlatıldı.

TENCERE YUVARLANMIŞ KAPAĞINI BULMUŞ
Daha öncede Nevşehir ve Çanakkale’nin Yenice ilçesinde aynı işleri yaptığı hatırlatılan Bircan Özkahraman Ses Haber ekibinin “cevap hakkı” anlamında açtığı telefonlara cevap vermedi. Balıkesir KOSGEB, “talepleri var. İnceliyoruz. Gelen şikayetler var. Kurumumuzdan verilen bir destek söz konusu değildir” diyerek firmanın başvurusunun geri çevrildiğini söyledi. Elisa Tekstil firmasını yeni birilerinin satın alarak, üretim yapmak istedikleri öğrenilirken, aylarca maaş alamadan baskı ve tehdit altında çalışan onlarca işçinin perişanlığı devam ediyor. Mustafa Karakaşlar adlı kişinin Bircan Özkahraman adlı kadında para yüzünden birbirlerine girdikleri ve darp olarının yaşandığı, Bircan Özkahraman a kadından para isteyen Karakaşlar’ın kadının dişini kırdığı da iddia edildi.
Edremit’te tekstil fabrikası açıyoruz diye çalışan işçilerini dolandırdığı iddia edilen Bilcan Özkahraman ve Mustafa Karakaşlar adlı kişiler Edremit Cumhuriyet Savcılığına şikayet edildiler. Mustafa Karakaşlar dan inciler ; “Edremit’te çevrem var. Belediye Başkanı Kamil Saka’yı tanıyorum. Benim iş adamlarıyla aram iyi. Milletvekiline her istediğimi yaptırırım. Olay gazetesi beni arkamda” diyerek ahkam kesmenin perde arkası Ses Haber ekibi aralıyor. Adliye önünde feryatlar ve savcılığa verilen şikayet dilekçesi….

Ses Dergisi haber yapmıştı…
Ses Dergisinin 79. sayısında yer alan haber aynen şöyle;

İşçiler ağlıyor "Maaşlarımızı verin"
"Edremit'te büyük tekstil fabrikası kuruyoruz" diyerek işçi toplayıp-çalıştıran işletmede kaos yaşanıyor. KOSGEB Destekli kredi alacaklarını ileri sürerek iş yeri açan işletmede sorunlar bitmiyor. Aylardır maaşlarını alamadıklarını ileri süren işçiler, bayram öncesinde de işçilerinin maaşlarını ödemeyince iş yeri sorumlularını savcılığa şikayet ettiler. İş yerinde toplu çıkışların ise devam ettiği öğrenildi. Kendisini ortak olarak tanıtan Mustafa Karakaşlar adlı kişinin Bircan Özkahraman adlı emekli bir bankacıyla, Fabrika kurduk diyerek yerel siyasetçileri iş yerine götürerek karizma yapmak istenmesi, "Milletvekili bile alet etmişler!" yorumlarına neden oldu. Karizmayı yerle bir eden Karakaşlar'ın daha öncede Saruhan otel sahipleriyle "Korsan TV" olayında gündeme geldiği ve şirket sahiplerinin yargılanmasına başlandığı belirtildi.
Haber : Doğan Doğan/Edremit

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.

 

Provakatör(müsün)?

Çadır kurmak için Belediye’nin önüne gel, gelebilirsen?

Burhaniye Belediyesinden kendi isteği ile emekli olan ve Sosyal medya’da her gün Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’a yayın yoluyla saldırıda bulunan Sataroğlu yine sahnede! Burhaniye Belediyesinden eski Başkan Fikret Akova döneminde sözleşmeli işe alınan bazı kişilerin sözleşme tarihleri sona erdiği için “yenileme” yapmayan Burhaniye Belediyesini topa turan eski Belediye Basın sorumlusu Hakan Sataroğlu, şimdi de provokatör olarak gündeme geldi. Kendi adına facebook sayfasından yaptığı yayınlarda, “25 çalışanın belediyeden kafası koptu. Kahrolsun faşizm. İşten atılanları direnişe davet ediyoruz. Gazeteniz Zeytin Efe arkasınızda. Yılgınlık yok, direniş var” söyleriyle, halkı eylem yapmaya davet etti. , “ 1 Eylül günü Belediye önünde ilk açlık grevi çadırını kurmak benden, gelen gelir.”, Belediye Çalışanlarını kimseye yedirmeyiz. Kahrolsun ahlaksız siyasetiniz”, …Pis siyasetinizin hep beraber mesai arkadaşlarımla hesabını soracağız. Ekmeğimiz için direneceğiz” diye yayın yaptı.

“Bu ne yaman çelişki” demiştik…

Yaptığı yayınlar ile “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçlarını işlediği ileri sürülen Eski Belediye çalışanı hakkında Burhaniye Cumhuriyet Savcılığının harekete geçmesi bekleniyor. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın da yasal haklarını arayacağı öğrenildi. Sürekli olarak kışkırtıcı, eylem yapmaya, hakaret ve küçük düşürmeye yönelik yayın yapan Hakan Sataroğlu’nun eşi Serap Sataroğlu’da Burhaniye Belediyesinin Halkla İlişkiler bölüm sorumlusu olarak çalışıyor.

 

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.

Meclis üyesinin şıklığı

Burhaniye AKP Belediye Meclis üyesi Hadiye Erok, Zafer kupası Yelken yarışmasında zarafet ve şıklığı ile dikkat çekti. Burhaniye Belediyesinin AKP’li meclis üyesinin seçimler öncesinde aktif çalışmalarıyla dikkat çekmişti. Seçimlerden sonra hanımefendi kişiliği ve Belediye Meclis üyesi olarak bütün sosyal etkinliklerde görev alan ve Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın yanından ayrılmayan Erok’un, toplumla kurduğu sıcak ve samimi iletişimi takdir almaya devam ediyor. Hafta sonu Burhaniye İskele mahallesinde yarışmayı kazanan çocuklara ödüllerini verirken de aynı sıcak görüntü ortaya çıktı. Ses Haber ekibi de bu anıyı fotoğraf karelerine aldı.

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.

Havran’ı örnek alın!

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, yaptığı çalışmalarla Edremit Körfezinde birçok Belediye ye örnek oldu. AKP’nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Rekor oy alarak birçok AKP’li Belediyeden daha fazla oy oranını sandığa yansıtan Ersoy,  AKP’nin Balıkesir’de yüzünü güldüren ilçeler arasına girmeyi başardı. Sosyal alanda yaptığı aktiviteler ile de beklenenin çok ötesinde bir çalışma performansı gösteren Ersoy, bu gidişte AKP’nin Edremit Körfezinde yüzünü güldüren ilçe olarak tarihe geçecek yorumlarına neden oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un gözde Belediye Başkanlarından olan Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, son olarak organize ettiği 8 Eylül kutlamaları ile adından bahsettirdi.

 

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.

Av yasakları başladı.

Av yasaklarına uymayanlara yüksek cezalar komisyon tarafından kabul edildi.

Av ve yaban hayatının korunması, geliştirilmesi ve sürdürülebilir yönetiminde; kamuoyu Desteğinin sağlanması için toplumun bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi ile avcıların ve toplumun eğitilmesi amacıyla; ORMAN ve SU İŞLERİ BAKANLIĞI bir bildiri yayınladı. Bildiride, Av yasaklarına uymayanlara, Merkez Av Komisyonunca belirlenen avlanma esas ve usullerine göre her bir aykırılık için 27,00 Türk Lirası ile 15.226 Türk Lirası arasında idari para cezası verilecek, ayrıca av hayvanı türüne göre 50,00 Türk Lirası ile 60.000,00 Türk Lirası arasında değişen tazminat bedelleri talep edileceği hatırlatıldı.

Bildirinini devamın da ise , “ “  Ülkemizde kara avcılığını düzenleyen temel yasa 11.07.2003 tarihinde yürürlüğe giren “4915 Sayılı Kara Avcılığı Kanunu” (Kanun) dur.  Kanun, av ve yaban hayvanlarını ve yaşama ortamlarıyla birlikte korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Dünyanın ortak mirası olan ve her geçen gün nesilleri tehlike altına giren av ve yabanıl kaynakları sürdürülebilir kılarak gelecek kuşaklara aktarmak, Bakanlığımızın yanı sıra tüm kurum ve kuruluşların ortak hedefi olmalıdır. Ülkemizde 18 yaşını doldurmuş silah taşıma ehliyetine sahip av ve yaban hayatı ile ilgili eğitim alarak sınavda başarılı olan avcılar,  avcılık belgesi ve avlanma izin kartı alma şartıyla yasal olarak av yapabilmektedirler.

Kanunun 3. maddesi uyarınca oluşturulan Merkez Av Komisyonu (MAK) her yıl av ve yaban hayatının korunması ve geliştirilmesi için karar almaktadır.

20 Mayıs 2014  tarihinde toplanan MAK 2014-2015 Av Döneminde avcılığın düzenlenmesine ilişkin 13 sayılı kararı almıştır.

Karara göre; 2014-2015 Av Döneminde ülke genelinde avlanma 16 Ağustos 2014 tarihinde yaban domuzu ve çakal avı ile başlayacaktır.

Avlanma süreleri içinde ve avlanma günlerinde çarşamba, cumartesi, pazar ve resmi tatillerde (idari tatiller de dahil) avlanmak serbesttir. Ayrıca, yaban domuzu bıldırcın ve üveyik avı bu avlanma günlerine ek olarak salı gününde de yapılabilecektir.

Avcı başına bazı av hayvanlarının günlük avlanma limitleri; Bıldırcın 10, üveyik 8, karatavuk-sakarca 3, çulluk-sakarmeke 4 , yabani tavşan 1, kınalı keklik - kum kekliği ve çil kekliği toplam 2, yeşilbaş-boz ördek- fiyu- çamurcun- macar ördeği-tepeli patka- elmabaş patka ve çıkrıkçın toplamda 6, adatavşanı-kaya sansarı 2, yaban domuzu (bek ve yürüyüş avında avcı başına) 2’ , tilki 2 adet olarak belirlenmiştir.

Avlanma; örnek ve özel avlaklarda yürürlükteki mevzuat çerçevesinde, devlet ve genel avlaklarında ise Bakanlıkça avlak bazında belirlenen yıllık avlanma kotalarının kullanımı şeklinde gerçekleştirilecektir.

Birbirini izleyen bir günden fazla süren avlanmalarda, avlanan av hayvanlarının avlaklarda ve av dönüşünde nakil vasıtası ve/veya avcıların üzerinde taşınabilecek en fazla miktarı; her bir avcı için yukarıda belirlenen bir günlük avlanma limitlerini aşamazlar.

Ancak bulunduğu ilin dışına avlanmaya gidecek avcılar beyanları doğrultusunda, birbirini takip eden ava açık iki gün, av dönüşlerinde bagajlarında avcı başına iki günlük limiti bulundurabilirler.

            4915 sayılı Kanun ve MAK Kararı Uyarınca;

Namlu hariç haznesi iki fişek alacak şekilde sınırlandırılmamış otomatik, yarı otomatik pompalı vb yivsiz av tüfekler ile havalı tüfek ve tabancalar, canlı mühre ve çığırtkanlar, mekanik, elektronik hareket kabiliyetine sahip mühreler ile uçurtma şeklindeki mühreler, elektronik görüntü büyültücü veya görüntü değiştiriciden oluşan gece avı cihazları avlanma araç ve gereci olarak kullanılamaz.

Zehirli veya uyuşturucu yem, ilaç vb. malzemeler avlanmada kullanılamaz.

Bakanlıkça izin verilen geleneksel avcılık hariç, her türlü kapan, olta, ilmek, ağ, ökse, alaca, kafes ve tuzaklar avlanmada kullanılamaz.

Kişilerin kendi ihtiyaçlarını karşılayacak mahiyetteki kullandıkları aydınlatma araçları hariç, ışık yayan araç ve gereçler, şarzlı el projektörleri ve sabit projektörler, aküyle çalışan el projektörleri; petrol türevleriyle çalışan her türlü ışık kaynağı avda kullanılamaz, avlaklarda vasıta içinde bulundurulamaz.

Tekne ve benzeri motorsuz araçlar avda kullanılabilir. Ancak bu araçlar, üzerleri kapatılarak güme haline getirilemez.

Yivli av tüfekleri kuş avında kullanılamaz.

Sulak sahalarda; saz, kamış, diken, ot, çuval vb. şeylerle yapılmış veya toprakta çukur açılarak hazırlanmış üstü açık gümeler hariç, özel mülkiyetteki araziler de dâhil, her türlü üstü kapalı, korunaklı gümeler yapılamaz veya kurulamaz ve buralarda avlanılamaz.

Kara ve hava araçlarıyla hareket halindeyken avlanılamaz. Bu araçlar içerisinde avlaklarda tüfekler kılıfında taşınmak zorundadır.

Yaban hayvanlarının yavrularını yakalayarak alıkoymak; boş dahi olsa yaban hayvanlarının yumurtalarını toplamak ve bulundurmak yasaktır.

Av ve yaban hayvanlarını, tuzak, kapan, ilmek gibi araç ve gereçlerle canlı ya da yaralı olarak avlamak yasaktır, herhangi bir şekilde canlı yakalanan av hayvanları öldürülemez, alıkonamaz.

İzin almaksızın av ve yaban hayvanlarını beslemek, büyütmek, üretmek ve bulundurmak yasaktır.

Ürünlerini ve hayvanlarını korumak için tarla, bağ ve bahçelerinde, arı kovanlarının bulunduğu yerde ve ormanda çalıştıkları için çadır ve barınaklarında, kendilerini korumak amacıyla ruhsatlı yivli veya yivsiz tüfekleri bulunduracaklar, şube müdürlüklerinden koruma amaçlı av tüfeği taşıma belgesi almak zorundadırlar. Ancak bu kişiler yanlarında tek kurşun fişek dışındaki diğer fişekleri bulunduramazlar.

Bu kişiler tarla, bağ ve bahçelerine, arılarına, kendilerine zarar veren yaban domuzu veya diğer av ve yaban hayvanlarını ürkütmek ve uzak tutmak istemelerine rağmen öldürmek mecburiyetinde kalmaları halinde, derhal şube müdürlüğü veya orman işletme müdürlüklerine veya güvenlik güçlerine haber vermek ve olay tespit tutanağı tutturmak zorundadırlar.

Avlaklara kedi ve köpekler başıboş bırakılamaz.

Mülki amirler, köy muhtarları, köy ihtiyar heyetleri, yerel avcılık kuruluşları ve diğer kuruluşlar kendi bölgelerindeki avlakları, avcılara yasaklayamazlar, avlanmanın yasaklandığı sahalarda avlanmaya izin veremezler.

Bu karardaki yasaklara, kısıtlamalara ve düzenlemelere aykırı hareket edenler hakkında, Kanun, 5326 sayılı Kabahatler Kanunu, 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu, 2872 sayılı Çevre Kanunu ve diğer mevzuata göre yasal işlem yapılır.

4915 sayılı Kara Avcılığı Kanununda men edilen fiilleri işleyenler ile Merkez Av Komisyonunca belirlenen avlanma esas ve usullerine uymayanlar hakkında  her bir aykırılık için 27,00 Türk Lirası ile 15.226 Türk Lirası arasında idari para cezası verilecek, ayrıca av hayvanı türüne göre 50,00 Türk Lirası ile 60.000,00 Türk Lirası arasında değişen tazminat bedelleri talep edilecektir.

Avcıların avlanma hakkını elde edebilmeleri için Avcılık Belgesi almaları ve belirlenen avlanma izin ücretini il şube müdürlüğü döner sermaye hesaplarına yatırmaları,

Merkez Av Komisyonun 28 Mayıs 2014 tarihli ve 29013 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 13 sayılı Kararındaki diğer avlanma esas ve usullerine uymaları zorunludur. İlgililere ve avcılara duyurulur.


Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.

EDREMİT İDA-ZEYTİN KÜLTÜR VE SANAT GÜNLERİ BAŞLADI..

Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Edremit İda-Zeytin Kültür ve Sanat günleri açılış töreni ile başladı. Açılışta konuşan Belediye başkanı Kamil Saka, “Edremit’in çağdaş, kültürel ve sanatın dolu dolu yaşandığı bir ilçe olmasını arzu ediyoruz. Onun için sosyal, ekonomik ve kültürel ihtiyaçları gidermek üzere projeler hazırlıyoruz” dedi.

Edremit Körfezi’nde 40 yıl önce festival kültürünün başladığı yer olan Edremit’te Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından etkinlikler çağdaş bir yaklaşım ve yeni bir anlayışla kültür ve sanat günlerine dönüştürüldü. Edremit’in kapatılan beldelerinde yapılan etkinliklerinde bir araya getirildiği 1. Edremit İda-Zeytin Kültür ve Sanat Günleri düzenlenen açılış töreni ile başladı. İlk olarak Ticaret Odası önünden toplanan katılımcılar Bandırma Bandosu eşliğinde kortej halinde Şehit Hamdibey Meydanı’na yürüdüler. Şehit Hamdibey Meydanı’ndan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra ilk olarak CHP Balıkesir Milletvekili Ayşe Nedret Akova kısa bir konuşma yaparak katılımcıları selamladı. Ardından açılış konuşmasını yapan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kapatılan belde ve köylerde yapılan etkinlikleri önemsediklerini ve devam ettireceklerini belirterek, “6360 sayılı büyükşehir yasası ile 5 belde ve 20 köyün kapatılarak yeni bir belediye haline getirildiği bu yeni dönemde Narlı’dan başlayarak, Hacıarslanlar ve Bostancı’ya kadar uzanan büyük Edremit’imizi bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Önceki ki yıllar da eski belde ve köylerimizde düzenlenen festival, şenlik ve köy hayırları gibi kültürel faaliyetleri çok önemsiyor ve bu kültürel etkinlikleri devam ettirmek istiyoruz. Edremitliler artık kültür ve sanatın tüm güzelliklerini yaşamayı hak ediyor. Onun için sosyal, ekonomik ve kültürel ihtiyaçları gidermek üzere projeler hazırlıyoruz. Edremit’in çağdaş, kültürel ve sanatın dolu dolu yaşandığı bir ilçe olmasını arzu ediyoruz. Bu kapsamda bilimsel panellerden söyleşilere, dinletilere, sergilere, konserlere kadar her alanda dolu dolu olarak hazırladığımız Edremit İda Zeytin Kültür ve Sanat Günleri’ni bugün başlatıyoruz. Bu etkinliğimize sizlerinde gösterdiğiniz katılım nedeniyle tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 30 Ağustos Zafer Bayramı’na da vurgu yapan Başkan Saka; “Söylenceler dağı İda’nın eteklerinde Kutsal Zeytin ağacının gölgesinde, havası, termal suyu, mavi bayraklı denizi, endemik bitkileriyle, Kadıköy, Zeytinli, Akçay, Güre ve Altınoluk merkezlerimizle bir bütün olan Edremit Körfezimizde bu yıl barışı ve sonucu barışa giden Büyük Zaferi birlikte coşkuyla kutlayacağız. Binlerce yıldır farklı kültürlerin yaşadığı bu topraklarda barış ve dostluk simgesi zeytin ağacı yolumuzu aydınlatsın.Yolumuz barış yolu olsun” dedi. Açılışa CHP Balıkesir Milletvekili Ayşe Nedret Akova, 23. Dönem CHP Balıkesir Milletvekili Ergün Aydoğan, Balıkesir Ziraat Odası Başkanı Sami Sözat,Kazdağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu, önceki dönem belediye başkanları, muhtarlar, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Halk oyunları gösterisinin ardından Faruk Serpil Parkı’nda ki gösterilere geçildi. Parkta çocuklara animasyon ve gösterilerin yanı sıra Ahmet Özdikmenli tarafından “Çocuklarla Ağıs ve Diş Sağlığı” söyleşisi yapıldı. Reşat Öden konseri ile ilk gün tamamlandı. Öte yandan dört yıl aradan sonra Edremit’te bu tür etkinliklerin yeniden yapılması ilçeye ayrı bir renk kattı. 1. Edremit İda-Zeytin Kültür ve Sanat Günleri 7 Eylül 2014 tarihine kadar Edremit merkez, Kadıköy, Zeytinli, Akçay, Güre ve Altınoluk Mahalleleri’nde düzenlenecek farklı etkinliklerle devam edecek.

Bu Haberin Yorumlarına Bak | Bu Habere Yorum Yaz..

Bu Haberi Facebook'ta paylaş       Bu Haberi Twitter'de Paylaş

   Yapılan Yorum

 

Bu habere yapılan yorum bulunmamaktadır.ESKİ HABERLERİ ARŞİV KISMINDAN OKUYABİLİRSİNİZ !...

SONRAKİ SAYFA    SON SAYFA
Toplam 753 Haber, Sayfada Gösterilmektedir.
 


Döviz Bilgileri Güncelleniyor.

Körfezde ses Anket