10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Hakkımızda Sayfası

Hakkında Başlık

Ses Yayın grubu Doğan Doğan tarafından kurulmuştur.

Burhaniye Kanal Körfez Radyo Televizyon. ve Yay Tic San A.Ş Balıkesir’in en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır. Edremit Körfezine yönelik yayıncılık çıkşıyla Balıkesir’de adını sıkça duyurmaktadır.

Bünyesinde Radyo, Dergi, Gazete ve Sosyal medya sayfaları bulunmaktadır.

1995 yılından bu yana servis veren (Radyomuz ve 2008 yılında yayın hayatına başlayan Ses Dergisi) Burhaniye Kanal Körfez Radyo Televizyon. ve Yay Tic San AŞ. 1995 itibaren yeni bir yönetim ve yeni bir anlayış yayın hayatını sürdüren yayın kuruşumuz, devletin birliği ve milletin bütünlüğü, milli ve manevi değerler ile temel hak ve hürriyetlere saygı anlayışı içerisinde yayın hayatını sürdürmektedir. Yerel bir anlayışla, yerelde yapılanları ve yapılmayanları “yazılmayan ve yazılamayanları” yazar sloganı ile yıllardır Ses Dergisi ile gündemi belirlemiştir. Operasyönel habercilik anlayışı ve araştırmacı gazeteciliğin öncülüğünü yapmaktadır.

Burhaniye Kanal Körfez Rd. Televizyon. ve Yay Tic San AŞ yayın kuruluşlarının her birinin kendi sahalarında etkili olması, elektronik ve değerlendirilmeksizin en uygun şekilde sunulması ilkemizdir.