10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
BAL ORMANI KOOPERATİFİNİN ÖNEMLİ MİSAFİRLERİ VARDI!

BAL ORMANI KOOPERATİFİNİN ÖNEMLİ MİSAFİRLERİ VARDI!

misi 2024-06-07 SÜRMANŞET

BAL ORMANI KOOPERATİFİNİN ÖNEMLİ MİSAFİRLERİ VARDI!

 KAZDAĞI BAL ORMANI VE BAL KÖY PROJEMİZİN ÖNEMLİ GÜNÜ

Edremit İlçe Tarım Müdiresi Sabriye Akcay ve personellerinin eşliğinde Ankara'dan gelen ziyaretçiler Bal Ormanını ziyaret etti.

Birleşmiş Milletler (UN) Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) GEF Projesi çerçevesinde Orman Genel Müdürlüğü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün birlikte yürüttüğü “Kazdağları’nda Biyolojik Çeşitliliğin Korunması ve Sürdürülebilir Orman Yönetiminin Güçlendirilmesi Projesi kapsamındaki heyet köyümüzü, Kazdağı Bal Ormanı nı ve Kooperatifimizi ziyarette bulundular. Bölgemizdeki köyleri ve kooperatifleri tanıyarak yöremize ve yöre halkına sağlayacağı çevresel ve sosyo-ekonomik faydaları değerlendirmek amacıyla Proje Koordinatörü Erdoğan Ertürk, Kırsal Kalkınma Uzmanı Ufuk Kırmızı ve Doğa Koruma Uzmanı Türkan Şahin, karşılıklı ve yerinde toplantı ve incelemeler gerçekleştirdiler. Heyete Kazdağı Bal Ormanı kooperatif başkanı İlhan Deveci, Dereli Kırsal Mahallesi Muhtarı; Nuri Özdemir ve kooperatif ortaklarımız eşlik ettiler.

@fao @aysegulselisikofficial @gef @ogm @tctarim @dkmp @sondakikaedremit

#KazDağlarıHepimizin  @kazdaglarikooperatif #kazdaglarıkooperatif #ilhanhocadogada #balormanı #kazdağıbalı #sondakikaedremit #

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...