10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Çok uzattınız!

Çok uzattınız!

misi 2023-11-08 SÜRMANŞET

Çok uzattınız!

Ağaçları kesip kaçak iş yeri yaptılar!

UZUNHAN OTEL UZADIKÇA UZAMIŞ!

Ticaret Odasına bunun için mi aday oldunuz?

Ayvalık Ticaret Odasına aday olan ve hezimetle seçimi kaybeden Nihat Uzun’un Ayvalık Armutçuk’ta bulunan Uzunhan adlı oteli uzadıkça uzamaya başladı!

Durduğu yere büyüyen otelin nasıl bir hormon aldığı anlaşılamadı! Uzungrup adına “Moto Ayvalık” adıyla kaçak olarak yapılan yan binadan motor satışı yapan iş yeri çıktı! İş yerinin kaçak yapıldığı iddiaları nedeniyle Ayvalık Belediyesinden iş yeri ruhsatına alamadığı öğrenildi! Uzunhan otel’in sahibi olarak bilinen Nihat Uzun’un daha önce otelinin reklamı için paylaştığı fotoğrafı kaldırmayı unutunca, yaptığı kaçak çalışmalarda ortaya çıkmış oldu! Ayvalık Ticaretinde söz sahibi olmak ve ATO başkanlığına soyunan Uzun’un, gerçek niyeti seçimi kaybettikten sonra ortaya çıktı! ATO’da yola çıktığı insanların boynunu büktüren Uzun’un, Cunda’da ihalesiz olarak eski Jandarma karakolunu alması, ardından da diğer otelinin bahçesindeki ağaçları keserek kaçak iş yeri yapmasıyla devam eden işlerinin nereye varacağı merak ediliyor! Yakın zamanda “Motorshowroom” açmaya hazırlanan Uzun’un burada hangi yeteneği ile kamuoyunun karşısına çıkacağı bilinmiyor!

Erman Uysal’a bulaştığı günden bu yana başı dertten kurtulmuyor!

Burhaniye’nin yetenekli iş insanı seçimi kaybeden Eski Burhaniye Belediye Başkanının Necdet Uysal’ın oğlu Erman Uysal’ın tamamen duygusal yaklaşımları(!) sayesinde Ayvalık’ta adı gündemden düşmeyen ATO Başkan adayı Nihat Uzun’un, yeni kankisiyle siyasi Nüfuz kullanıp iş bitirmeye başlaması AK Parti Ayvalık camiasını da rahatsız etmeye başladı. Ak Partinin desteğiyle ATO’ya aday olan Nihat Uzun’un, siyasi imtiyaz kullanıp iş takipçiliğine başladığı iddia ediliyor!

Özel Haber: Doğan Doğan/Ayvalık
 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...