10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
DEVLETE ÇİFTE TOKAT!

DEVLETE ÇİFTE TOKAT!

misi 2024-06-11 SÜRMANŞET

DEVLETE ÇİFTE TOKAT!

Naylon Faturadan sonra, Sahte Kefalet senedi….

NAYLON FATURA İLE YETİNMEYENLER DEVLETE TEMİNAT OLARAK SAHTE KEFALET SENETİ BİLE VERMİŞLER!

SAHTE KEFALET SENETLERİYLE DEVLETE GELEN VURUYOR, GİDEN VURUYOR.

SAHTECİLİĞİ ÖNLEMEK İÇİN oluşturulan teminat senetlerinde bile sahte belge düzenlemişler. Devleti dolandıran şebekelerin teminat olarak verdikleri “Kefalet Senetleri” bile sahte çıktı!

Aliağa da Akaryakıt sektöründe önde gelen isimler arasında bulunan TECO’nun marifetleri bitmiyor! Naylon Fatura iddiaları nedeniyle gündeme gelen şirket, her taşın altından çıkıyor! Yolsuzluk iddiaları o kadar büyüdü ki, Devletin Maliyesi, Emniyeti, Polisi, Savcısı bile gördükleri karşısında şaşırıp kalacak boyuta geldi!

Aliağa’dan sonra Aydın’ın Söke ilçesinde sahte Kefalet senedi nedeniyle suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi. Savcılığa verilen şikâyet dilekçesi 4 ay sonra işlem görmeye başladığı ileri sürüldü. Bilal Akaryakıt işletme sahibi Bilal Sağlam tarafından yapılan Şikâyette, Elifcan Akaryakıt ve Elektrik şirketinin, Petrol piyasa kurumu teminat alınmasına karar verdiğinde sahte kefalet senetleri ürettiler. TECO ve Sarp Yalçınkaya Söke Vergi Dairesinde birilerini ayarlayıp sahte Kefalet senedi verdiğini iddia edilirken, bu sayede Devlete çifte tokat attılar. Naylon Faturadan sonra, Sahte Kefalet senedi….

#sahtekefaletseneti #sarpyalçınkaya #tecoakaryakıt #aliağa #söke #egm #içişleribakanlığı #maliyebakanlığı #naylonfatura #devletidolandırıyorlar #kom #sahtecilik #aliağabelediyesi #aliağakaymakamlığı #aliağaakaryakıtvurgunu #elifcanakaryakıt #bilalsağlam #bilalakaryakıt #TECO

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...