10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Edremit’e 5 yılda çağ atlatırım!

Edremit’e 5 yılda çağ atlatırım!

misi 2023-11-30 POLİTİKA

Edremit’e 5 yılda çağ atlatırım!

Altınoluk’ta 5 yılda yaptığı hizmetleri dillerden düşmeyen Özpolat, Edremit Belediyesinde aynı başarıyı kazanmak için yola çıktı.

Özpolat döneminde 5 yılda Altınoluk çağ atladı

Eski Altınoluk Belediye Başkanı Hasan Özpolat, Edremit CHP’den Belediye Başkan aday adayı oldu. Özpolat iddialı konuştu, “Edremit’e özlediği hizmetleri yapamazsam siyaseti bırakırım”

 

2009-2014 yılları arasında Altınoluk’ta Belediye Başkanlığı yapan Mimar Hasan Özpolat, beldeye tarihinde görülmemiş hizmetler yaptı. Hizmetlerini bitirmeye görev süresi yetmeyen Özpolat’tan sonra Altınoluk kaderine terk edildi. Edremit’in en büyük turizm potansiyeline sahip Altınoluk’ta yaptığı hizmetler halen konuşulurken, Edremit 15 yıldır hizmete aç bırakıldığı ileri sürüldü. Proje ve hizmet adamı olan Özpolat’ın CHP’den Belediye Başkan adayı olarak başvuruda bulunurken, “5 yıl Altınoluk’u nasıl yönettiğime baksınlar. Ben kimseye boyun eğmem. Sadece benim için önemli olan vatandaşa hizmet etmektir. Edremit’in kaybedecek zamanı yok. 15 yıldır mağdur edilen Edremit’e özlediği hizmetleri yapmazsam siyaseti bırakırım” dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...