10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
FETÖ BORSASI(MI) AKLADI?

FETÖ BORSASI(MI) AKLADI?

misi 2024-05-16 SÜRMANŞET

FETÖ BORSASI(MI) AKLADI?

FETÖ şüphelisi Ayvalık’ta milyonlarca liralık yatırım yapan M.K’a Haberimiz sonrasında ÖNEMLİ SORULARIMIZ OLACAK…….

ALMANYA’DAN BAVULLARLA PARA GETİRDİ! 2 FABRİKA 2 OTEL AÇTI, BORSA DA SPEKÜLATİF İŞLEMLER YAPTI, FETÖCÜLERLE KOL KOLA GEZDİ…

FETÖ Kalkışması sonrasında Devletin etkin mücadelesiyle dizleri üzerine çökertilen örgütün uzantılarında şüpheler giderilemedi! Almanya’dan Ayvalık’a Bavullarla para getirdiği ileri sürülen iş adamı M.K’nın yürütülen soruşturmasın sonuç merak ediliyor?

Hakkında Bavullarla para getirdiği ve Borsa’da FETÖ paralarını organize bir şekilde katladığı iddiaları bulunmasına rağmen dokunulamadı!

ASYABANK’A PARA YATIRANLAR BİLE İÇERİ ATILDI!

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak iddiasıyla hakkında Ayvalık’ta dosya hazırlanan ve aynı zamanda Alman vatandaşı da olan Kıvrak zekalı M.K’ın Yurt dışından kayıt dışı olarak Ayvalık’a gelen ve birçok gayrimenkul alımında kullanılan paraların FETÖ paraları olup olmadığı belirsizliğini koruyor! Hakkında bu kadar iddia bulunmasına rağmen iş adamı M.K’nın FETÖ dosyasında Borsa bağlantısında Beyaz Filo Hisselerini 7 liradan 70 liraya yükselten ve hakkında arama kararı olduğu için yurt dışına kaçan “Firari Manipülatör Mecnur Çolak’ ile görüşen İttifak Holding yöneticisi M.K bağlantısıyla Borsa’da oynanan oyunların da FETÖ bağlantısıyla neden incelenmedi?

ALMANYA’DAN GELEN FABRİKA MI KURUYOR?

Almanya’dan geldikten sonra Tavuk çiftliğinden, Meyve suyu fabrikasına iş dünyasında yer bulan ve FETÖ’cü İttifak Holding ile zirveye çıkan iş adamının Asya katılım Bankasından Milyonlarca lira kredi kullandığı ve birçok FETÖ’yü ile sıkı-fıkı görüşmeler içinde olduğu Devletin kayıtlarında yer aldığı iddia edilirken, FETÖ soruşturma dosyalarının akıbeti merak ediliyor! FETÖ girişimi sonrasında ASYA BANK’ta küçücük parası olan ve basit suç unsuru içermeyen toplantılara katılan birçok kişinin tutuklandığı davalar sonrasına aleni olarak FETÖ bağlantıları olan ve bazı FETÖ’cülerle olan ilişkinini açıklayamayan iş adamı Ayvalık’ta cirit atarken, Kamuoyu adaletin tecelli etmesinin vicdanları rahatlatacak.

AYVALIK’TA GAYRIMENKUL ZENGİNİ OLDU!

Kayıp FETÖ paraları ve Borsa vurgunuyla, garip yatımcıların canı yakılırken, Manipülatörler aracılığı ile Milyonlarca lira vurgun yapanların MASAK incelemesiyle “Nereden Buldun” diyerek hesaplarının devlet tarafından sorulması bekleniyor! Ayvalık’ta Gayrimenkul zengini olan Kıvrak zekalı bu FETÖ’cü olduğu iddia edilen kişilerin HTS kayıtlarıyla görüştüğü FETÖ’cülerin tespit edilmesinin gereği hatırlatıldı. Edremit Körfezinde FETÖ’nün önemli ismi olan halen tutuklu bulunan terör örgütü sözde lideri Fethullah Gülen’in kardeşi Seyfullah Gülen’in damadı İsmail AKAY görüşmelerinin incelenmesiyle bağlantılarının çözüleceği hatırlatıldı.

GÖRÜŞTÜĞÜ FETÖCÜLERİ HATIRLAMIYOR(MUŞ)?

Ayvalık’ta Otel ve restoran işletmeciliği yapan, Borsadan Milyonlar vuran iş adamının FETÖ bağlantıları askıda bırakılmış! Bir zamanlar kol kola gezdiği, İttifak içinde Holding bile kurarak sermayeye hükmettikleri bilinen M.K’nın hafıza sorunu yaşadığı ve iş birliği içinde olduğu FETÖ’cüleri hatırlamadığı ileri sürülüyor!

Özel Haber: Doğan Doğan/Ayvalık

#fetö #ayvalık #kıvrakzekalı #borsavurgunu #fetöparaları #balıkesir #cunda #alibeyadası

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...