10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
GERİ VİTES “R” HALİL…..!

GERİ VİTES “R” HALİL…..!

misi 2024-06-11 SÜRMANŞET

GERİ VİTES “R” HALİL…..!

Nüfuz Ticareti yaparak Yargıda imtiyaz elde etmek için çırpınan Avukat, şimdi de çıkarttığı değişik seslerle Artist olan oyunculara taş çıkartıyor!

Adaleti oyalamak ve yanıltmak konusunda uzman olan Avukat, 2 yıldır kendi ses kaydını inkâr ederek Adaletin tecelli etmesini engelliyor! İstanbul Barosundan Avukatlık yapamama cezasıyla karşı karşıya olan Avukat, hakaret ederken mangalda kül bırakmazken, şimdilerde sürekli ses analizi vererek “farklı sesler çıkartarak” yargıyı oyalamaya devam ediyor!

Hakkında açılan davayı 2 yıl oyaladı ve sonunda kendi sesini Avukatlık Meslek yeminine hiçe sayarak inkâr etti!

İstanbul Barosu Avukatlarından Halil İbrahim Serbest, Telefonda tehdit ederken mangalda kül bıkamıyordu! Ancak, “Karakolda doğru söyler Mahkemede şaşar” sözü Geri Vites Avukat için gerçek oldu! Hakkında açılan Hakaret davasında ettiği tehditleri inkâr eden ve “GERİ VİTES” yapan Avukat, kendi sesini inkâr ederek “valla ben yapmadım”edasıyla inkârcı oldu!

Avukatlık mesleğine leke sürerek tarihe geçen Halil İbrahim Serbest’in somut delillerle net olan Ses kaydını bile inkâr etmesi “R”olarak bilinen “GERİ VİTES” yapmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Alenen kayıtlı olan Ses Kaydını inkâr eden Avukat Halil İbrahim Serbest’in Meslek onurunu ayaklar altına aldığı ve “Avukatlık Yemini”ihlal ettiği iddia edildi. Ancak, savcılık geri vites yapan avukatın inkarlarına itibar etmeyip kamu davası açılması için TV programlarında şov yaptığı ekran videolarını alarak bilirkişiye gönderdi.

Avukatlık yemini, 1136 sayılı Avukatlık Kanunu’nun 9. maddesinin 6. fıkrasında yer almaktadır. Hukuka, ahlaka, mesleğin onuruna ve kurallarına uygun davranacağıma namusum ve vicdanım üzerine andiçerim.

#halilbirahimserbest #avukat #davutgedikli #istanbulbarosu #zahideyetiş #adaletbakanlığı #istanbul #burhaniyeadliyesi #izmiradliyesi #edremitadliyesi #avukatgerivitesyaptı #nufüzkullanıyor #adaletbakanlığı

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...