10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
İl başkanına kapak olsun!

İl başkanına kapak olsun!

misi 2020-09-29 SÜRMANŞET

Ak Parti Balıkesir il Başkanı Ekrem Başaran’a kapak niyetine cevap geldi. Bir süre önce Karesi ilçe Başkanı Sezai Doğan’ı görevden aldırmak adına adeta Ak Parti Genel Merkezinde nöbet tutan ve ısrarcı tutumu nedeniyle tepki çeken Başaran’a öyle bir cevap geldi ki, adeta küçük dilini yuttu! Balıkesir’de Karesi ilçe Başkanlığı kongresine gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, kongre salonunda yaptığı konuşmalarla gündem yarattı.

Kandemir, “ Özellikle benim görev aldığım dönemde birlikte çalıştığım değerli Sezai başkanıma hususen teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. Ve inanıyorum ki bu dönemde il yönetimimize, sayıdeğer  başkanımızda uygun görürse partimize katkı vermeye devam edecektir” dedi.

Balıkesir hizmet beklerken, siyasi çıkarları için iş birliği yapıyorlar!

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz aylarda Balıkesir Ak Parti il Başkanı Ekrem Başaran, Partiyi toparlamak ve birlik, bütünlük sağlamak adına görev verildiğini unutup, siyasi ikbal uğruna bazı ilçe başkanlarını görevden zorla istifa ettirmişlerdi. Balıkesir Milletvekilliğinde ile hayal kırıklığı yaratan Adil Çelik’le el ele vererek örgütleri dizayn etmeye başlayan il Başkanı,Bir daha ki seçimler için Milletvekili olabilmenin hayalleri ve Siyasi ömrü bitenleri yeniden diriltmek adına çalışmalar sürdürürken, Bazı Belediyelere kendince aday belirlemeye başlarken, Parti çalışmalarından ziyade kişisel siyasi beklentileri ile gündeme gelmişlerdi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...