10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
InvestAZ Geniş kapsamlı Yatırım Hizmetleri ile Balıkesir’de,

InvestAZ Geniş kapsamlı Yatırım Hizmetleri ile Balıkesir’de,

misi 2023-11-30 SÜRMANŞET

InvestAZ Geniş kapsamlı Yatırım Hizmetleri ile Balıkesir’de,

InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin yatırım hizmet ağına yenisi eklendi.

2013 yılından beri Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren InvestAZ Yatırım, 6362 Sayılı kanun ve ilgili düzenlemeler kapsamında, Geniş Yetkili Aracı Kurum olarak bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet vermeye devam etmektedir.  Bireysel ve kurumsal yatırımcılara; Pay piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası, Kaldıraçlı Alım-Satım işlemlerine alım-satım ve danışmanlık hizmeti sağlayan InvestAZ Yatırım, teknoloji yatırımları ve finansal okuryazarlığa ağırlık vererek hizmetlerini genişletmeye devam etmektedir.  

Güçlü öz sermayesi, yaklaşık 1,5 milyar TL üzerinde günlük hisse senedi işlemine aracılık eden InvestAZ Yatırım sahip olduğu irtibat büroları ile Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir. 

‘‘Yatırım Herkesin Hakkı’’ ve ‘‘A'dan Z'ye Yatırım Hizmeti’’ düşüncesi ile faaliyetlerini sürdüren InvestAZ Yatırım, Sermaye Piyasası Kurulunun 15.12.2022 tarihli bülteninde yayınlanarak SPK tarafından olumlu karşılanmıştır.

Edremit İrtibat Bürosu ile Balıkesir ve çevre illerde bulunan yatırımcılara geniş ürün yelpazesini tanıtarak, yatırım ürün ve hizmetlerini 1 Aralık 2023’den itibaren yatırımcılara sunmaya başlamıştır.  Farklı şehirlerde 10 irtibat bürosu ile hizmet veren InvestAZ, 2024 yılında İrtibat bürosu sayısını artırmayı planlamaktadır.  

InvestAZ Yatırım Edremit İrtibat Ofisi: Telefon: +90 (266) 999 10 25

Adres: Hamidiye Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No: 68/A Edremit/BALIKESİR

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...