KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Kaybeden listeye adının yazıldığını delege seçimlerinden sonra öğrendi!

Kaybeden listeye adının yazıldığını delege seçimlerinden sonra öğrendi!

Editör 2019-12-02 POLİTİKA

CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, her taşın altından çıkmaya çalışıyor! Olmadık yerlerde kamuoyu karşısına çıkan, fotoğraf çektiren ve Genel Başkanları Kılıçdaroğlu’na kahvaltı tabağı taşıyan Şahin, bu seferde Balıkesir’in merkez ilçesi Altıeylül’de CHP delege seçimlerinde ortaya çıktı!

CHP’nin il kongre öncesi ilçelerde devam eden Delege seçimlerinde hafta sonu Altıeylül delegelerini belirledi. 3 listenin yarıştığı seçimleri 466 üye oy kullandı. Hakan Şahin’in Beyaz listesi 227 oy olarak kazandı. İkinci liste ise Zekiye Uçar’ın Yeşil listesi oldu. Yeşil liste 131 oy aldı. Mavi liste ise sonuncu oldu. Tugay Demiralp’in 66 oy alan Mavi listede delege seçimlerini kaybetti. Bağımsız liste ise 37 oy aldı. Böylece CHP Altıeylül’de 102 delegesini belirledi.

Milletvekili “Mavi” listede

CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin Sosyal Medya üzerinden yayınladığı “kamuoyuna duyuru” başlığı altında ki açıklamasında ise, “ Balıkesir Milletvekili olarak ilimizde yapılmakta olan kongre süreçlerinde herkese ve her kişiye eşit mesafede oldum ve bundan sonrada olmaya devam edeceğim.

Hiçbir grubun ve kişilerin destekçisi olmadım ve olmayacağım.

Bugün yapılmakta olan ALTIEYLÜL ilçesi Bahçelievler Delege listelerinden birinde bilgim dışında onayım alınmadan ismimin yazıldığını şu an öğrenmiş bulunmaktayım.

Tekrar belirtmekte fayda görüyorum ki; hiç bir listenin ve kişinin destekçisi değilim, Milletvekili olarak herkes benim partimin üyesi ve herkesi kucaklıyorum. Saygıyla değerli partililerime ve kamuoyuna duyurulur.” Dedi.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...