EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
Kozmik oda bulundu…

Kozmik oda bulundu…

Editör 2020-02-27 SÜRMANŞET

FETÖ’cüler Balıkesir’i izlemişler…

Gizlenmiş odalara özel şifrelerle giriliyor…

Balıkesir’de kapatılan özel Fırat okulları adeta gizli ajanların çalıştığı sistemlerle korunmuş ve kurdukları teknolojik aletlerle Balıkesir’de uçan kuşu bile izlemişler, dinlemişler!

Müdür odasında gizli bölüme karargah kurmuşlar

FETÖ’nün Balıkesir’de ana karargâhı olan Özel Fırat Kolejinde bulunan gizli bölümde “mobesa gözetleme odası bulundu”  FETÖ’nün darbe girişiminden sonra el konulan ve şimdilerde Devlet eğitim kurumları olarak eğitime devam eden okulun “karargah” odası olduğu ortaya çıktı. Jandarma tarafından bulunan ve mühürlenen kozmik odadan Balıkesir’i izlemişler.

28 Ocak 2016 tarihinde Şelale Eğitim Tesisleri İşletme ve Ticaret A.Ş ve bünyesinde barındırdığı özel eğitim birimlerine yapılan aramalarda şirket evraklarına el konulurken aylar sonra kozmik oda hakkında bilgiler ortaya çıktı.

Şifreli sistemlerle korunuyor

Balıkesir Şamlı-ılıca yolu üzerinde bulunan okulun en üst katında gizli bölmeler içinde bulunan odaya girmek bile şifreli. Şifreli odaya girebilmek için öncelikle odanın lambasının yakılması ile devreye giren elektrik prizi devreye giriyor. Priz üzerinde bulunsan düğmeye bastığınızda kitaplık olarak gözüken oda açıklamaya başlıyor ve içeride Balıkesir’i izleyen kamera sistemleri ve adeta bir MOBESA merkezi gibi çalışan güvenlik sistemi ele geçirildi.

Eğitim yalanıyla örümcek ağı gibi örmüşler

Balıkesir’de Fethullahçı Terör Örgütü’yle (FETÖ) ilişkili olduğu gerekçesiyle 1 vakıf, 18 okul ile 26 dernek kapatılırken OHAL kapsamında Özel Balıkesir Fırat Anadolu Lisesi, Özel Fırat Miray Anaokulu , Özel Balıkesir Fırat İlkokul, Özel Balıkesir Fırat Fen Lisesi, Özel Fırat Balıkesir Ortaokulu, Özel Balıkesir Fırat Anadolu Sağlık Meslek Lisesi kapatıldı.

FETÖ’nün Balıkesir’de ki eğitim adı altında ki karargâhına kayyum atanmış Fırat Koleji, Cemaatin eğitim üssü olarak bilinen operasyon merkezi olduğu ortaya çıkmış oldu.

Özel Haber: Doğan Doğan/Balıkesir

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...