10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
MELİKE CENGİZ GAİPTEN HABERLER VERİYORMUŞ!

MELİKE CENGİZ GAİPTEN HABERLER VERİYORMUŞ!

misi 2023-09-15 SÜRMANŞET

GAİPTEN HABERLER VERİYORMUŞ!

MELİKE HANIM HAYIRLI İŞLER….

1 Yıl önce Tüp satıyorlardı. Şimdi randevu bile alamıyorsunuz!

Tüpçülükten terfi eden Melike Hanım bugünlerde 10 bin liradan başlayan fiyatlarla Gaipten Haber vermeye başladığı iddia ediliyor! Gömeç şehir merkezinde ziyaretçi akınına uğrayan Gıda deposunda milyonlarca lira ile umut tacirliği yapıldığı iddiaları üzerine ses haber ekibi harekete geçti.

Toplumun manevi duygularını istismar ederek yol bulmaya başlamış!

Gömeç’te tüpçülük yapan bir esnafın karısı olan Melike Cengiz adlı kadının son aylarda “Fal bilim merkezini” aratmayan çalışmaları Polis ve Jandarmanın gözünden kaçsa bile gazetecilerin gözünden kaçmıyor! Gömeç Ulubeyler yol çıkışında bulunan Egetok Pirina bitişiğindeki depoya ilginç ve gizemli kişiler gelip-gitmeye başladı! Melike Cengiz’lerin Gıda deposu olan işletmede imalat yapılıyor gibi gözükse de, aslında Gaipten haberler veren seslerle, Seanlar yapıldığı, toplumun manevi duygularılar oynanarak sahtekarlık yapıldığı ileri sürülüyor!

Randevu almak için Güvenlik soruşturmasından geçmeniz gerekiyor!

Randevu ile çalışan Melike Cengiz’in “Geçmişte ve Gelecekte neler olacağını sezip söylemek. Bilinmeyen alemden haber almak” anlamına gelen Gaipten haberler vererek gazeteciliğe soyunduğu ve bunun karşılığı olarak da yüklü miktarda paralar talep ettiği iddiaları Balıkesir sınırlarını aşmış durumda! Melike Cengiz’in yaptığı çalışmaları incelemeye alan Haber ekibimiz, yapılan görüşmeleri ve para trafiğini araştırdı! Son aylarda lüks yaşama terfi eden “Tüpcü Melike”nin parayı nereden buldun yasası karşısında nasıl aklayacağı merak ediliyor!

Burnunun dibini görmeyenler var!

Gömeç’te gaipten haberler vererek kendisinin medyum benzeri bir kimliğe büründüren Melike Cengiz ve eşinin son aylarda banka hesaplarına ve elden nakit olarak aldıkları paraların “Haksız Zenginleşme” olarak devlete nasıl hesap verecekleri iddia ediliyor! Kayıtsız olarak hızlı bir zenginleşme içine girdiği ileri sürülen Gömeç’in Tpüçü esnafının, 1 yılda nasıl bir sihir ile gelmişten ve gelecekten haberler vermeye başladığı, Manevi değeri yüksek hangi alimin Melike Hanım’a el verdiği ve olağan üstü güçlere ulaştığı ise bilinmezliğini korurken, ziyarete sık sık gelenlere nasıl bir umut dağıtarak para topladığının hesabını yargıya vermesi bekleniyor. Gömeç’in ünlü Tüpçüsü Melike Cengiz hakkında yapılacak yasal işlemler ve gelişmeleri okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Özel Haber: Doğan Doğan/Gömeç

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...