EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
MERKEZ’DE EL ELE

MERKEZ’DE EL ELE

Editör 2019-11-15 POLİTİKA

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ile Altıeylül Beyediye Başkanı Hasan Avcı, Merkez’de el ele vererek hizmet etmeye başladılar. Balıkesir’in kısır siyasi çekişmelerinden uzak, mütevazı siyaset anlayışları ile 350 bine yaklaşan nüfusa hizmet ediyorlar.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, geçtiğimiz günlerde Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ile Dinkçiler, Plevne ve 2. Gündoğan’da yapımı devam eden Baruthane Millet Kıraathanesi, Plevne Kapalı Pazar Yeri, Hasan Can Kültür Merkezi, Sultan Alparslan Kültür Merkezi ve ALGEM 2 binasını beraber denetlediler.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, “ Altıeylül Belediyesi’nin inşası devam eden projelerini Başkanımız Hasan Avcı ile birlikte inceledik. Kültürel ve sosyal olarak ilçeye değer katacak Dinkçiler, Plevne ve 2. Gündoğan’da yapımı devam eden Baruthane Millet Kıraathanesi, Plevne Kapalı Pazar Yeri, Hasan Can Kültür Merkezi, Sultan Alparslan Kültür Merkezi ve ALGEM 2 binasını yerlerinde inceleyerek bilgi aldık. Bu güzel projeleri hizmete sunmaya hazırlanan Altıeylül Belediye Başkanımız Hasan Avcı ve çalışan personellerine teşekkür ediyor, tamamlanması yolunda çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Dedi.

Büyükşehir yalnız bırakmadı

Merkez ilçenin Belediye Başkanlarının dayanışma ve siyaset üstü dostluklarına Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’da katıldı. Başkan Yılmaz beraberinde Balıkesir Milletvekili Adil Çelik ve Başkan Yardımcısı Yasin Sağay’la birlikle Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’yı makamlarında ziyaret etti. Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, “ Ak Parti Balıkesir Milletvekilimiz Sn. Adil Çelik, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sn. Yasin Sagay ziyaretleriyle bizleri mutlu etti. Kendilerine teşriflerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Dedi.

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...