KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Merkez’in kurmayları bir araya geldi…

Merkez’in kurmayları bir araya geldi…

Editör 2019-11-04 POLİTİKA

Balıkesir’de son günlerde Büyükşehir ile Merkez ilçe başkanlarını ayrıştırma ve kutuplaştırma çalışmaları hız kazanırken, Başkan Yılmaz’da bu hamleleri boşa çıkartmak için merkez ilçelere ziyaretlerini sıklaştırdı.

Bugün sabah Merkez’in kurmayları bir araya gelerek hem kahvaltı yaptılar, hem çalıştılar. Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’nın birlik ve beraberlik çatısı altında hizmet üretme gayretlerine Büyükşehir Belediye Başkanından destek geldi. Yerel seçimlerden sonra ilk defa Karesi Belediyesinde buluşan Merkez’in kurmayları “muhalifleri çatlatırcasına” kahvaltıda bir araya gelerek “hepimiz biriz” mesajı verdiler.

Karesi’de verilen kahvaltıya, ev sahibi olarak Dinçer Orkan ve yardımcıları, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan vekilimiz Yasin Sagay, Balıkesir Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Mustafa Küçükkaptan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Başkan yardımcıları ile birlikte Sabah kahvaltısında toplandılar.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...