10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
PARAVAN ŞİRKET UZMANI…!

PARAVAN ŞİRKET UZMANI…!

misi 2024-07-08 SÜRMANŞET

PARAVAN ŞİRKET UZMANI…!

AÇ-KAPA SARP…..

Bir sıçrarsın çekirge, iki sıçrarsın çekirge, üçüncüde ele geçersin çekirge!

DEVLETLE DALGA GEÇİYOR! NAYLON FATURADAN KAPANAN TAPULU BAYİLERİNİ PARAVAN FİRMA VE KİŞİ ADINA AÇIYOR!

BU TAPULARDAN MİLYON DOLARLIK NAYLON FATURA VURGUNU YAPTIĞI İDDİA EDİLİYOR!

EPDK kapatmaya yetişemiyor, Sarp yeni isimle paravan şirketi yeniden açıyor!

Tapulu mallarına istasyon Paravan istasyonlar kurduran Sarp, yeni kiracısıyla (Paravan) yoluna devam ediyor!

Aliağa Merkezli TECO Akaryakıt istasyonları Yönetim kurulu Başkanı Sarp Yalçınkaya’nın kendisine ve şirketine ait Akaryakıt istasyon yerlerinde “Aç-Kapa” bayileri olduğu ortaya çıktı! EPDK’nın yolsuzluk tespit ettiğinde kapattığı Naylon Faturalı Akaryakıt satıcılarının sık sık kapanması, isim değiştirmesinin “Sarp’ın Naylon Fatura” tezgâhlarından biri olduğu iddia edildi!

PARAVAN İSTASYONLARIN TAPUSU SARP’IN MI?

Söke de tapusu TECO’ya kayıtlı Yalçınkayalar Kimya ve Nakliyat Lti.Şti. adına kayıtlı petrol istasyonunda vurgunun en büyüğü yapıldığı, yargıya intikal eden dosyaların kapatılması halen yoğun bir çalışma yürütülmektemidir? Ekonomik gücünü kullanarak devam eden dosyalarını mahkemelerde suçlarını örtbas ettirmeye çalıştığınız iddiaları doğrumudur? Halen soruşturması devam eden Dosyalara Maliye ve Hazine Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı el atması, müdahil olması gerektiğini gündeme getirilmektedir. (Lisans No:BAY/939-82/42688)

Banaz-Dumlu kavşağında Arven Akaryakıt petrol istasyonu, daha önceden tapusu Sarp Yalçınkaya adına kayıtlı iken Naylon işi için kurulan Paravan şirket yaklaşık 80 milyon ceza yedi mi? Şirket tasfiye edildi mi? (Lisans No: BAY/939-82/39289)

Afyon-Ankara yolunda yine tapusu Sarp Yalçınkaya adına kayıtlı istasyonda kurdukları paravan şirket olan Kasaba Petrol Ltd.Şti. milyonlarca vergi vurgunu yapıldığı ve şirket tasfiye edildi mi? Sarp bu işten 70 milyon ceza yedi mi? (Lisans no:BAY/939-82/41513)

Kemalpaşa da önceden tapusu kaydı Sarp Yalçınkaya da iken, bu istasyonda paravan şirket kurulmuşmudur? TECO bayisi adı altında milyonlarca vergi vurgunu yapılmış ve şirket tasfiye edilmişmidir? (Lisans No: BAY/939-82/45261)

İŞİ BİTEN VE SİCİLİ BOZULAN YERLERİN TAPUSUNU SATILIYOR

Aliağa’nın adını kirleten ve her taşın altından çıkan Sarp Yalçınkaya’nın Akaryakıt’ta Naylon Fatura vurgumu bitmiyor!

Maliye Bakanlığının sistem değişikliğine bile gitmesine neden olan Naylon Fatura vurgununun mimarlarından olduğu iddia edilen ve yıllardır Aliağa ve çevresinde adeta dokunulmayan, at koşturmasına izin verildiği ileri sürülen Sarp Yalçınkaya için yolun sonu göründüğü ve Devletin düğmeye bastığı bilgileri geliyor! Milyar liraları bulan vurgun sonrasında Tapu zengini olan TECO Sarp’ın, sicili bozulan ve bir daha akaryakıt satış izni alamayacağı bayi tapularını satarak elden çıkarttığı da ileri sürülüyor. Bu Uşak Banaz, Afyon Merkez, İzmir Kemalpaşa da ki istasyonların yaklaşık 200 milyon lira civarında bir bedelle satıldığı belirtiliyor.

Özel Haber: 

#üçmaymunuoynayanlar #aliağa #devletgüçlüdür #türkpolisiyakalar #akaryakıtvurhunu #naylonfatura #ikizfatura #lüksarabalar #lüksyatlar #devlet18yaşında #izmir #kom #aliyerlikaya

#içişleribakanlığı #Teco #petrolofisi #Sarpyalçınkaya #Akaryakıt #puis #Vdk #içişleribakanlığı #Naylonfatura #Masak

#Epdk #petrol #Karapara #naylonfatura #esproup #masak #kom #adaletbakanlığı #aliağa #Puis #Epgis #Vdk #Petrol #aliğabelediyebaşkanlığı #aliğaticaretodası #tecobayiler #PO #entüstriyelsatış

@tecopetrolculuk @Sarpyalcinkaya3 @adalet_bakanlik @AliYerlikaya @gibsosyalmedya @vdksosyalmedya @bilalsaglam3347 @nergizkadooglu @mhmt62488819 @EnesMarasali @qplusakaryakit @kadoilofficial @TERMOPET_ @TC_icisleri @AliYerlikaya @adalet_bakanlik @PSendikasi @trepgis @AltasTemizlik @tecopetrolculuk @izmirvaliligi @izmirgibiyiz @izmirbld @AliagaKaymakaml @aliagabld1952 @kom @egm

 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...