10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
SARP; “AVŞANA KAÇ TAZIYA TUT DİYOR”

SARP; “AVŞANA KAÇ TAZIYA TUT DİYOR”

misi 2024-07-01 SÜRMANŞET

SARP; “AVŞANA KAÇ TAZIYA TUT DİYOR”

“DEMİRBAŞ” KARDEŞLERİN KAVGASINDAN BESLENİYOR!

Aliağa’da panik havası esiyor! Es Grup ile kardeş kavgasını kaşıyan Sarp Yalçınkaya, Bursa Karacabey de para karşılığı tuttuğu satılık kalemşörler üzerinden algı operasyonu başlatarak, kendisini unutturmaya çalışıyor! TECO’nun Bayisi olan Karacabey ekibini, Es Grup Erol ve Şenol Demirbaş kardeşlerin kavgasını yazdırıp, Naylon Fatura dosyasını “Ben yapmadım benim bayim yaptı” diyerek adeta itiraf eden Sarp Yalçınkaya Battıkça Battığı ve Aliağa’yı karıştırdığı konuşuluyor!

BURSA KARACABEY BAYİSİNE HABER YAPTIRIP ES GRUBU KARIŞTIRDI!

Aliağa’da Naylon Fatura işleri SARP’a sarınca, çareyi Beraber iş yaptığı Es Grup yönetiminde bulunan Erol Demirbaş ile ortak hareket ederek para karşılığı Bursa’da Bayisi olan Ban.B. petrolden Davut.Z. adlı kişiyi araya sokarak Algı operasyonu başlattı! Es Grup şirketinden Kardeşi Şenol Demirbaş’tan habersiz para transferi yaptığı iddia edilirken, kardeşler arası kavgayı körükleyen Sarp, gündem değiştirerek paçayı kurtarmaya çalışıyor!

KARACABEY DE 1 MİLYON LİTRELİK TANKLARI NEREYE GÖMDÜN?

TECO Petrolcülük sahibi Sarp Yalçınkaya’nın Marmara bölgesinde saha müdürleri ve bayileri Naylon fatura Faaliyetlerinde Aktif rol aldıkları iddia ediliyor! İsmi gelen bazı kişilerin, Murat O…… ve Davut Z……  İsimli kişiler olduğu, Milyonlarca TL Belgeleri olduğu iddia ediliyor.  Bu kişilerin Vergi denetlemelerinde Naylon Fatura Düzenleme eyleminin Tespiti olduğu da gelen iddialar arasında yer alıyor. TECO Petrolcülük U. Z. Akaryakıtı paravan olarak kullanıldığını ve Bursa Karacabey de bir araziye kurdukları garajın içinde 1 Milyon litre kapasiteli Tankların olduğu ve bu Tankları Kaçak akaryakıt işinde kullanıldığı da gelen iddialar arasında yerini aldı. Bu kişileri kullanarak şimdi de Bursa merkezli haberler yapılması dikkatlerden kaçmadı. Manipülasyon yapan ve yaptıran kişilerinde suç örgütüne dahil edilmesi bekleniyor!

DEVLETİN NEFESİNİ ENSESİNDE HİSSETTİ!

Aliağa da kurduğu organizasyon sayesinde kendi bayilerine bile naylon fatura kestirdiğini itiraf eden TECO’nun, şimdilerde köşeye sıkıştığı ve Bursa Karacabey Bayisi D.Z’yi araya sokarak Bursa M. adlı bir şirkete haber yazdırarak Aliağa’yı karıştırmak istediği iddia edildi. Manipülasyon haberler yaptırarak çevresindeki iş arkadaşlarını potaya soktuğu, kavgayı büyüterek aradan sıyrılmak istediği ileri sürülüyor! Kardeş kavgalarını körükleyen ve bayilerini bile harcamaktan çekinmediği iddia ediliyor.

KENDİ GAZETESİNE YAZDIRAMIYOR! HRD MEDYA OPERASYON EKİBİNE PARA AKTARIYOR!

Aliağa da TECO’nun sahibi Sarp Yalçınkaya, kendi yolsuzluklarını örtbas edebilmek adına, kavgaya iş arkadaşı Es Grup yönetiminden Erol Demirbaş’ı alarak, Şenol Demirbaş hakkında Bursa merkezli algı ve manipülasyon içerikli haberler yaptırarak kardeş kavgasını körükledi! Kendisini gündemden düşürerek, dikkatleri başka kişilerin üzerine çevirmeyi hedefleyen “tavşan-tazı” hikayesi elinde patladı! Yaptığı Algı operasyonunda adeta günah çıkartan Sarp Yalçınkaya TECO bayilerinin Naylon fatura işine karıştığı itiraf etmiş oldu! “Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak” deyimini yaşayan TECO’NUN Devletin şefkatli kollarında huzura kavuşması bekleniyor!

#naylonfatura #parakaçırma #sarpyalçınkaya #esproup #kayahanyalçınkaya #eroldemirbaş #masak #maliye #kom #içişleribakanlığı #adaletbakanlığı #aliağa #teco #devletyarınabırakıryanınızabırakmaz #adalettecelliedecek #devletitokatlamışlar #bursamedya #muratdoruk #banbanpetrol #davutzirek #şenoldemirbaş #aliağasultansitesi #SermayePiyasasıKurulu #borsa #kom #aliyerlikaya #esgrup #şenoldemirbaş #hrdmedya

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...