10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
SARP’IN ÇIRAKLARI DA SEKTÖRE GİRMİŞ!!!

SARP’IN ÇIRAKLARI DA SEKTÖRE GİRMİŞ!!!

misi 2024-07-09 SÜRMANŞET

SARP’IN ÇIRAKLARI DA SEKTÖRE GİRMİŞ!!!

YENİ DOSYA GELİYOR

Aliağa da Naylon Fatura vurgunu bitmezken, Devleti dolandırmayı ballı kaymak sanan sazanlardan yenileri türemiş!

TECO Sarp Yalçınkaya’nın çırakları olan eski Muhasebe Müdürü T.K ile TECO’nun eski Mali Müşaviri M.B’nın adı Naylon fatura işine karıştığı iddia ediliyor! Eski çıkarların birlikte mi? Ayrı ayrı mı Naylon Fatura işine girdiği konusunda gelen iddiaların doğruluğunun Mali şube ve Organize şube tarafından araştırılması bekleniyor!

Haber Merkezime gelen bilgilere göre;  Aliğa’da olan olayları, Gümrük Kaçakçılığını ve Naylon Fatura ile akaryakıt Dolandırıcılarını deşifre ederek, devlete verdikleri zararların tahsil edilmesini ve mal varlıklarına el konması için MASAK raporlarıyla tespit edilerek yasal işlem başlatılması bekleniyor.

DETAYLAR GELİYOR…..

#sahtekefaletseneti #sarpyalçınkaya #tecoakaryakıt #aliağa #söke #egm #içişleribakanlığı #maliyebakanlığı #naylonfatura #devletidolandırıyorlar #kom #sahtecilik #aliağabelediyesi #aliağakaymakamlığı #aliağaakaryakıtvurgunu #elifcanakaryakıt #bilalsağlam #bilalakaryakıt #TECO #didim #pehlivanoğlupetrol #aydındidim #gazetegercek #huraydingazetesi #sesgazetesi #metincan âhtapotunkollarıheryerde #istanbuldökümsahası #kuzeyistanbul #muratgülibrahimoğlu #aliağaspor #aliağahaber35 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...