10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
SARP, TÜRKİYE’Yİ AHTAPOT GİBİ SARMIŞ!

SARP, TÜRKİYE’Yİ AHTAPOT GİBİ SARMIŞ!

misi 2024-07-09 SÜRMANŞET

SARP, TÜRKİYE’Yİ AHTAPOT GİBİ SARMIŞ!
SARP’IN DİDİM BAĞLANTILARI!

DİDİM ÜZERİNDEN İSTANBUL DÖKÜM SAHALARINA MİLYARLARCA LİRALIK NAYLON FATURA KESMİŞ!

Aliağa’dan Türkiye’nin dört biryanına ahtapot gibi saran TECO Petrol Sarp Yalçınkaya’nın Didim Merkezli iş birliği içinde olduğu “PEHLIVANOGLU HAFRIYAT NAKLIYAT INSAAT MADENCILIK PETROL VE KIMYA URUNLERI LTD STI” bağlantıları mercek altına alındı! Bu şirketi Paravan olarak kullandığı iddia edilen TECO Sarp’ın, İstanbul da döküm sahalarına “MİLYARLARCA TL” Naylon Fatura tedarik eden Sarp Yalçınkaya Didim de Bu Firmayı Paravan Olarak Kullandığı ve Devlete büyük zararlar açtığı, kendi servetine servet kattığı ileri sürüldü!

YAPILANLAR YARINA KALIR, YANINA KALMAZ!

Daha öncede birçok firma ile Paravan şirketler kurarak Devleti dolandıran şebekenin, iş birliği içinde olduğu onlarca firmanın bulunduğu belirtilmişti. Aliağa da adeta dokunulmazlık zırhına bürünen Sarp Yalçınkaya ve aile şirketinin yıllardır Naylon Fatura işleri yaptığı iddia edilirken, bu yolsuzluğu göz yumanlar hakkında ise idari soruşturma açılması için İç İşleri ve Adalet Bakanlığından talepte bulunulduğu öğrenildi.

Özel Haber:
#sahtekefaletseneti #sarpyalçınkaya #tecoakaryakıt #aliağa #söke #egm #içişleribakanlığı #maliyebakanlığı #naylonfatura #devletidolandırıyorlar #kom #sahtecilik #aliağabelediyesi #aliağakaymakamlığı #aliağaakaryakıtvurgunu #elifcanakaryakıt #bilalsağlam #bilalakaryakıt #TECO #didim #pehlivanoğlupetrol #aydındidim #gazetegercek #huraydingazetesi #sesgazetesi #metincan #âhtapotunkollarıheryerde #istanbuldökümsahası #kuzeyistanbul #muratgülibrahimoğlu
 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...