10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
Serkan Sarı’ya Kırmızı Kart!

Serkan Sarı’ya Kırmızı Kart!

misi 2024-05-02 POLİTİKA

Serkan Sarı’ya Kırmızı Kart!

CHP Milletvekilinin kardeşi hızlı geldi, hızlı gitti…

Kardeşini Ahmet Akın’a danışman yapan Sarı’nın CHP Genel Merkezinin uyarılarına rağmen yaptığı kişisel tasarrufu ters tepti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesini kazanan Ahmet Akın’a danışman olarak işe başlayan CHP Milletvekili Serkan Sarı’nın kardeşi Gökhan Sarı “Balıkesir Büyükşehir Belediyesin de Projeler ve Akademik Danışmanlık” görevinden istifa etti.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Yerel Yönetimler Çalıştayı’nda Eş, dost, akraba uyarısı yaparak “Bu işlere girmeyin” uyarısını ciddiye almayan CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, bu konuda ilk kırmızı kartını yedi!
CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı’nın DEM gibi eş başkanlık sevdasına bürünmesi ve Ahmet Akın’ı devre dışı bırakacak “Kadrolaşma” çalışmaları için militanca çalışmalar yaptığı, adeta geçmişin intikamını almak adına her işe burnunu soktuğu ve Ahmet Akın’ı zor durumda bıraktığı, asli işi olan TBMM’de ki çalışmalara odaklanması gerektiği hatırlatıldı.

#serkansarı #chp #balıkesir #chpgenelmerkezi #balıkesirbüyükşehir #ahmetakın #büyükşehir #gökhansarı #danışman #chpvetoetti #balıkesir

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...