EDREMİT\\\'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YILI KUTLU OLSUN
Sosyal Medya’da; Kendini Büyükşehir Başkanı sanıyor!

Sosyal Medya’da; Kendini Büyükşehir Başkanı sanıyor!

Editör 2019-09-14 SÜRMANŞET

Edremit’te CUMHUR ittifakının sürpriz adayı Tuncay Kılıç, kendisi Büyükşehir Belediye Başkanı sanmaya başladı. Sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafta Büyükşehir’de çekindiği ve profilinde ise Cumhurbaşkanı ile fotoğraf paylaşarak yeni kimlik arayışlarına girdi!

Doğal gaz çalışmaları yıllar önce başladı!

12 yıl 8 aylık hapis cezası almasına karşın nasıl aday gösterildiği, halen Burhaniye Ağır Ceza mahkemesinde devam eden dosyaları bulunan eski Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, Yerel seçimlerde Cumhur ittifakının adayı olmasından sonra adeta Ak partili gibi davranmaya başladı! Ak Partinin A’sını ağasına alamadığı günlerde 2013 yıllarında başlayan ön talep ve 2017 yılında başlayan hat döşeme işlemleri Edremit Körfezine doğal gaz çalışmaları devam ederken, Mahkeme salonlarında yargılama dosyaları devam eden Kılıç, 11 Eylül’de yaptığı paylaşım ile kendini komik duruma düşürdü. “Söz verdik gerçekleştiriyoruz” diyerek adeta Doğalgaz çalışmalarını sahiplendi! Kılıç’ın yaptığı bununla da kalmadı, Güre’de Edremit Belediye ekipleri ile Büyükşehir Belediyesinin birlikte yaptıkları Güre yolunu da sahiplenen Kılıç, MHP’de bulamadığı siyaset sahnesini Ak Partide aramaya başladı. KOM tarafından operasyon yemeden ce cezaevine girmeden önce AK Parti eski il Başkanı Mahmut Poyrazlı ile flört ettiği günler aklına gelen Kılıç, Edremit’te AK Partinin siyasi boşluğunu doldurmak ve vitrine çıkmak için sallamaya başladı!

Aldıkları ceza için savcı onama talep etti

12 yıl 8 ay hapis cezası aldığı ve Yargıtay’da 3 yıldır bekleyen ceza dosyasında Yargıtay Cumhuriyet Savcısı “onama” talep ederken, yargı süreci henüz neticelenmedi. Son günlerde Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit’in annesi Ümmühan Hatun için yaptırdığı Burhaniye’de ki Camisinde Cuma namazlarında görülen Kılıç’ın Yargıtay Başkanına yakın durarak aldığı cezadan kurtulmayı düşündüğü ileri sürülüyor.

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...