10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
TOPTAN AKARYAKIT SATIŞINDA AÇIKLAMA BEKLİYORUZ!

TOPTAN AKARYAKIT SATIŞINDA AÇIKLAMA BEKLİYORUZ!

misi 2024-06-13 SÜRMANŞET

TOPTAN AKARYAKIT SATIŞINDA AÇIKLAMA BEKLİYORUZ!

PETROL OFİSİ ATEŞLE OYNAMIŞ VE OYNAMAYA DEVAM EDİYOR!

Aliağa’da Akaryakıt üzerinden Naylon fatura, hayali satış iddiaları sonrası ortalık toz duman! TECO’nun sahibi olduğu Sarp Yalçınkaya’nın başını çektiği şebekenin “Devletin Maliye Hazinesini Soyma” iddiaları yeni boyutlar kazanıyor!

Yalçınkayalar 2017 yılından 2021 yılına kadar incelenmiş ve Naylon fatura düzenlediği iddia gündeme gelmişti! Bu filmin vizyona girmesinden sonra, Petrol Ofisinin Yalçınkaya’lara Global bayilik verip iş bağlantılarını devam ettirmesi akıllara birçok soru işaretini getirdi!

HER YOL YALÇINKAYA’LARA ÇIKIYOR!

Yalçınkaya’lar malı satar para kazanır, faturasını satar para kazanır!
Çifte kavrulmuş satışlar şimdi de Petrol Ofisine sıçradı! İddialar vahim! Petrol Ofisi, Akaryakıtı Yalçınkayalara satar. Yalçınkayalar Akaryakıtın faturasını inşaat firmalarına satar. Akaryakıtı da ÇAKMA DAĞITIM ŞİRKETLERİNİN BAYİLERİNE FATURASIZ Sattıkları iddia edilir.

PETROL OFİSİ ENDÜSTRİYEL SATIŞINIZ %62 KAYBI NEREDEN GELİYOR?

Türkiye’nin Akaryakıt devlerinden Petrol Ofisinin TECO’nun Akaryakıt ile olan bağlantıları mercek altına alınıyor. Akaryakıt sektöründeki uzmanlar, “Petrol ofisi bayilerinden Yalçınkaya’lar Pazarlama usulsüz yakıt satışını yıllardır görmedi mi? Hala görmemezlikten mi geliyor? Petrol ofisi endüstriyel satış kaybı % 62 Nereden kaynaklanıyor? Kapanan birçok Dağıtım şirketiyle bir ilgisi var mı? Yalçınkayalar’dan çıkan yakıt, çakma dağıtım şirketlerinin bayilerine dökülmektedir. Yalçınkayalar, Petrol Ofisinden endüstriyel satışlarının en büyük bayileri konumundadır. Şimdi soruyoruz, Petrol Ofisi Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük vergi istismarına sebep olmuşmudur? Bahsedilen rakamlar milyarlarca liramıdır?” Bu iddiaların araştırılması, konulara açıklık getirilmesi istendi. PO ile TECO arasındaki Endüstriyel satışların kamuoyuna rakamlarla, yıllara göre açıklanması isteniyor.

(Endüstriyel satış: İstasyon dışında şantiyelere satılan dış toptan satışına endüstriyel satış denir)

#Teco #petrolofisi #Sarpyalçınkaya #Akaryakıt #puis #Vdk #içişleribakanlığı #Naylonfatura #Masak #Epdk #petrol #Karapara #naylonfatura #esproup #masak #kom #adaletbakanlığı #aliağa #Puis #Epgis #Vdk #Petrol #aliğabelediyebaşkanlığı #aliğaticaretodası #tecobayiler #PO #entüstriyelsatış
@tecopetrolculuk @Sarpyalcinkaya3 @adalet_bakanlik @AliYerlikaya @gibsosyalmedya @vdksosyalmedya @bilalsaglam3347 @nergizkadooglu @mhmt62488819 @EnesMarasali @qplusakaryakit @kadoilofficial @TERMOPET_ @TC_icisleri @AliYerlikaya @adalet_bakanlik @PSendikasi @trepgis @AltasTemizlik @tecopetrolculuk @izmirvaliligi @izmirgibiyiz @izmirbld @AliagaKaymakaml @aliagabld1952 @kom @egm
 

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...