10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı
TURPLU SATILIYOR” DİYE MANŞET ATANLAR

TURPLU SATILIYOR” DİYE MANŞET ATANLAR

misi 2019-06-24 YAZARLAR

Siz ne ayaksınız?

Balıkesir’e medya olarak katkı sağlayacağınıza CHP’li Canan Kırdar’ın açıkladığı gibi “bazı Gazete sahiplerinin eş ve çocuklarına adlarına fatura kesmişler” başlığına cevap vermeniz gerekmez mi?

 

Siz kim halkın hakkını savunmak kim?

 

CHP’li geçinip AKP’den nemalanmak sizde?

 

Edip bey dönemi danışmanlık adı altında mamalanmak sizde, Edip bey gidince Zekai Kafaoğlu’nun kapısında danışmanlık almak için saatlerce beklemek sizde!

AKP’den maaş alıp İmamoğlu’na (ne alaka ise) övgüler dizelemek sizde?

 

Gerçekten siz ne ayaksınız?

 

Karesi Belediyesi Turplu köyünde arsa satıyormuş, ihale ilanına çıkmış! Hemen provakatör gibi manşet atmışsınız, utanmadan “Turplu Satılıyor” diye!

 

Biraz utanmanız varmı?

 

Karesi belediyesinden her ay aldığınız aylık faturalı ödemeler ve oğlunuz adına çıkarttığınız (Oğlunuz gastroloji okurken Kıbrıs’ta) gazete!

 

Bu gazete için “fırsat” dönemini değerlendirirken bu belediyeden gelen paranın kaynağının sorgulamadınız! Karesi Belediyesinin aylık ödediği faiz ne kadar sordunuz mu? Hak etmeden kestiğiniz ve ek olarak çıkarttığınız gazete için paraları alıp cebe atarken Karesi belediyesinin ekonomik durumunu hiç sorguladınız mı?

 

Tabi ki hayır!

 

Siz Balıkesir’e ayar vermeye çalışan, sözde sol kimlik ile CHP’li Belediyelere fatura kesmek için solcu geçinen, AKP’li belediyelerden nemalanmak için sözde AKP’li gözüken danışmansınız! Aslında siz kimlik sorunu yaşayan melez bir yapıda yayıncısınız! Hani gelen ağam giden paşam modeli! Sizden ne solcu olur ne sağcı! Sizden sadece “düzenin adamı” olur! En iyi oynadığınız karakter bu!

 

Gelelim meselenin aslına! Tarık ve Güzide kardeşim, siz her şeyin iyisini bilirsiniz! Diğer gazeteciler bi b.k bilmez! Balıkesir’in sözde ayar memuru gibisiniz! Sol adına ama sol ile alakanız yok! Sermayenin yanında yer almışsınız! Sadece sol adına fatura keser olmuşsunuz! Sizin solculuğunuz bu kadar!

Karesi Belediyesi her ay ne kadar faiz ödüyor? Turplu’da bulunan arsaların Belediyeye katkısı nedir? Ekonomik değeri nedir? Önce bunlara bakın! Köylüyü rahatsız edip birilerinin köyü sattığını ima edene kadar, Belediyelerin arsa üretip satabileceğini, bunun bir yetenek meselesi olduğu, Yücel Başkanın, “Belediye arsa üretir satar” diye açıklama yaptığı o güzel basın toplantısında olmadığınızdan, Dinçer Başkana sözde gider yapmak ve satışları iptal ettirmek için hamleniz bence “acemice bir provokasyon”

Karesi Belediyesini çok seviyorsanız 5 yılda kestiğiniz faturaları iade edin! Kıbrıs’ta okuyan, o dönem burada olmayan oğlunuzun adına çıkarttığınız gazete adına kestiğiniz faturaları iade edin, bende anlayım sizin adam gibi solcu olduğunuzu ve hak için yazdığınızı!

 

Ucuz gazeteci olmayın, ucuz yazılar yazmayın!

 

Siz gidin AKP’li Belediyelere fatura kesin, CHP’li Belediye başkanlarını destekleyin!

AKP’nin sazan belediye başkanları da sizin kestiğiniz faturaları ödesinler!

Bu başkanlar zaten günü ve kendi çıkarlarını kurtarma derdindeler, kime ödemeye yaptıklarını bile bilmezler. özellikle kendilerine kol kanat geren gazeteciler akıllarına bile gelmez. Siz yine vurun abalıya, böyle aptal Belediye başkanları oldukça size çok mama çıkar!

Çok abone yapar, reklam faturası kesersiniz!

Kamil Saka’ya destek olup Hasan Arslan’dan para almak gibi! Aynen böyle devam edin. Solcu geçinip dolandırıcılık yapan gazeteciler yerine siz bu boşluğu doldurun faturacınızı kesip alın paranızı! CHP’li olup AKP’ye geçirin! Nasıl olsa bunlar kime ne ödediklerinin farkında bile değiller!

inin farkında bile değiller!

Benzer Haberler

    Henüz hiç yorum yapılmamış...
  • Ad ve Soyadınız
    Mailiniz
    Yorumunuz...